Відгуки

Підключення системи автополиву відгук

Купив шикарний газон. Приїхала фірма, підключила систему автополива. Тепер однією проблемою менше. Система автополива сама все робить - мені навіть думати про це не треба.

8 квітня 2014

Женя

Відгук про обслуговування систем автополиву

Коли чоловік у рейсі, мені доводиться займатися не жіночою, як я вважаю, роботою. У подробиці ніколи не вникаю, дзвоню і говорю, що потрібно. Дуже сподобалося обслуговування, коли система автополива знову здала. Думаю встановити нову, тільки цього разу подзвоню бешеним))))))))

1 Може 2014

Надія

Очищення води у басейні відгук

Батьки вихали. Хата порожня. І понеслося)))) Що було на ранок — це просто жерсть)) Усі прибрали, але ось басейн… Просто болото)))) Спускати часу немає. Зателефонували до службу з обслуговування басейну. Хлопці просто учні Мерліна)) Пару годин — і «приблизно, чудо»!)) Вода блищить. Дітям респект. Обслуговування басейну рулить!

2 квітня 2014

Алекс

Дрібний ремонт від професіоналів

Малий ремонт — це звичайний ремонт, якщо робиш його сам. Малий ремонт справді дрібний, якщо ним займаються професіонали, знають свою справу.

2 квітня 2014

Славік

Послуга реставрації садової доріжки відгук

Зверталися до компанії за послугою реставрації садових доріжок. Все швидко та красиво! Реставрувати садові доріжки не так страшно)

1 Може 2014

сім'я Турончик

Відгук про пересадку дерев у саду

Пересадкою дерев чоловік раніше займався. Чоловік у мене лінивий, тому вирішив звалити цю справу на когось. Тепер подумує віддати весь догляд за садом, не тільки пересадку дерев, шаленому садівнику!!!!

28 квітня 2015

Іра

Догляд за рослинами відгук

Я як ніхто знаю, скільки часу та вмінь потрібно, щоб правильний догляд за рослинами дав свої плоди. Звернулася за консультацією до компанії, щоб отримати допомогу у догляді за рослинами. Співробітники компанії кваліфіковані та компетентні у всіх питаннях догляду за садом в цілому.

28 квітня 2015

Прекрасна Садівниця:)

Відгук догляд за рослинами в саду

Сад обставлений дорогими рослинами з різних країн. Почав згасати. Зрозумів, що необхідний терміновий кваліфікований догляд за рослинами. Приїхала фірма та вирішила це питання. За кілька днів усе стало як треба. Дякую фахівцям з догляду за рослинами за їхню оперативність.

28 квітня 2015

Сергій Маркович

Відгук про дрібний ремонт саду

Мій садок трохи «мовчазний», і я зрозуміла, що потрібно додати чогось новенького. Запросила хлопців, вони зробили малий ремонт. І я почула симфонію подяки оновленого саду. Молодці!!!! Якщо ще знадобиться дрібний ремонт на ділянці, обов'язково звернуся до них!!!

2 квітня 2014

Маша

Відгук про реставрацію садової доріжки

Весна прийшла — і настав час задуматися про сад. А доріжки у вбитому стані. І тут прийшов на допомогу всемогутній гугл, а в ньому агентство Шалений садiвник та його послуга з реставрації садових доріжок. Хлопці приїхали і створили витвір мистецтва. я тебе люблю, навіть чоловікові не дозволяю ходити з брудним взуттям по них. Сусіди спитали, хто займався реставрацією садових доріжок – порадила садівників.

1 Може 2014

Софія