Дерева

Дерева

Ми надаємо різні послуги у Києві з догляду за деревами. Це і підбір саджанців, та посадка, та добриво, та підрізування, і полив, та пересадка, та утеплення на зиму. Усі процедури з догляду за деревами здійснюють професійні садівники. У нас Ви можете замовити послуги з догляду за рослинами різних видів…

Пересадка ялин у Києві

  Пересадка ялин Київ

  5 / 5 ( 1 голосувати ) У наш прогресивний час новобудов, що ростуть, ніщо так не тішить око як умиротворююча краса облагородженого за всіма правилами газону, тому ландшафтний дизайн у столиці України Києві стає все актуальнішим: багато хто воліє створювати на своїх присадибних ділянках та територіях неповторні композиції. Хвойні рослини тут відіграють першорядну роль — адже […]

  Пересадка сосен у Києві

   Пересадка сосен у Києві

   5 / 5 ( 1 голосувати ) Нині дуже часто зустрічаються люди, унікальні композиції, що прагнуть створити на своїй ділянці і прибудинкових територіях, за допомогою зелених насаджень. Для озеленення та ландшафтного дизайну використовуються багато видів дерев., але найчастіше — це хвойні. Ці рослини відрізняються великою різноманітністю форм, серед яких і деревини, та чагарники. Хвойники […]

   Вирівнювання та закріплення нахилених дерев

    4 / 5 ( 1 голосувати ) Стихія часом буває безжальна, особливо в останні роки у Києві почастішали раптові ураганні вітри, шквали та хуртовини. Особливо від стихії страждають зелені насадження. Вирощуючи з молодого саджанця, доглядаючи ми прив'язуємось до наших дерев, тішить погляд, проте всього кілька хвилин зводять усі праці нанівець. Останні місяці повсюдно можна спостерігати […]

    Спилювання дерев у Києві

     Дерева прикрашають будь-яке місто. За велику кількість зелених насаджень Київ навіть називають містом у парку.

     Стрижка дерев Київ

      Стрижка дерев у Києві – прикраса вашого саду. Ви можете замовити будь-яку скульптурну композицію з дерев на вашій ділянці. Всі ваші ідеї будуть втілені в життя. Наші фахівці зі стрижки дерев у Києві нададуть вашим рослинам химерні форми на заздрість усім сусідам!

      Обрізка гілок Київ

       Обрізка гілок у Києві потрібна для підвищення врожайності рослини, для оновлення його крони, для видалення старих та засохлих гілок. Правильне обрізування гілок Київ здатне повернути до життя «втомлену рослину». Якщо у вас недостатньо досвіду – замовте у нас виклик фахівця.

       Пересадка дерев Київ

        Ми здійснюємо пересадку дерев у Києві за допомогою спеціального обладнання. Наші фахівці допоможуть вам перевезти рослину з одного місця на інше і подбають про її гарне освоєння на новій території.. Ми розповімо вам про те, як правильно здійснюється пересадка дерев Київ.

        Догляд за деревами Київ

         Короткі правила по догляду за деревами у Києві. Виклик фахівців на вашу ділянку. Консультації з догляду за деревами Київ. Полив, підживлення, утеплення, боротьба зі шкідниками. Все це та багато іншого ви дізнаєтесь з матеріалів, викладених на нашому сайті.

         Обрізка дерев Київ

          Обрізання дерев Київ від кваліфікованих спеціалістів. Ви дізнаєтеся, як правильно стригти дерева, коли краще це робити, які типи крон бувають і чим вони відрізняються, як збільшити врожайність, чим краще обрізати гілки. Послуга з обрізання дерев у Києві здійснюється у найкоротші терміни.

          Пересадка дерев

           Пересадка дерев

           Пересадка дерев різних розмірів. Як правильно пересаджувати дерева. Як проводиться процедура пересадки дерев. Пересадка дерев за допомогою спецтехніки.