Дезінфекція ділянок

  Відмінний відпочинок у власноруч зведеному природному раї може зіпсувати наявність різних комах та паразитів.. Навіть ті власники, які сумніваються у наявності на своїй території різних шкідників, можуть сильно помилятися. Навіть невелика кількість здатна з часом розмножиться, що може перетворити Ваш спокійний та затишний відпочинок на справжній хаос.

  Як давно відомо, паразити та комахи є переносникам шкідливих захворювань, а також частими збудниками інфекцій. Щоб цього уникнути, необхідно проводити цілий комплекс заходів щодо знищення та профілактики їх появи.

  Дезінфекція ділянки у Києві та Одесі

  Наша компанія пропонує послуги з дезінфекції ділянок в Одесі та Києві будь-якого виду та складності. Команда досвідчених професіоналів у своїй справі має всі необхідні навички та знання для якісного позбавлення вашої ділянки від шкідливих комах у стислий термін.. Кожна команда укомплектована всім необхідним обладнанням та засобами для повернення території колишньої свіжості та затишку..

  Ми готові виконати як роботи разової спрямованості, так і цілий комплекс заходів щодо подальшої профілактики.

  Процес знищення та профілактики появи шкідників – це дуже складне заняття, забирає чимало сил і часу, а також потребує певного рівня підготовки. Тому вкрай рекомендується звернутися до фахівців у цій галузі. Ми з радістю допоможемо Вам. Однак, Якщо ви, все ж, вирішили зайнятися цим самостійно, що — нижче подана інформація буде Вам вкрай корисною.

  Способи та методи дезінфекції території

  Попередньо, перед проведення процесів дезінфекції, необхідно підготувати територію, видалити зайву рослинність на захаращених ділянках, скосити високу траву, а також вивести домашніх вихованців на час процедури.

  Якісне знищення та профілактика появи комах залежить від їх типу. Ми постаралися зібрати способи боротьби з найпоширенішими видами шкідників:

  — Комарі та мошки. Ці види є основними джерелами поширення інфекцій та захворювань. Рекомендується проводити процедури дезінфекції з квітня до вересня, при цьому необхідно враховувати, що максимальної популяції ці види комах набирають у літній період. Перед обробкою необхідно обчислити місце їх розмноження. Це можуть бути сирі ями, підвали, резервуари з водою або невисохлі калюжі. Ці місця необхідно ретельно обробити спеціальними хімічними препаратами стійкого типу.. Проводити такі процедури необхідно двічі-тричі за сезон.

  — Плоскогубці. Дуже небезпечні паразити, здатні завдати відчутної шкоди не тільки людині, а й домашнім тваринам, переносячи велику кількість різних захворювань та інфекцій. Першу дезінфекцію необхідно виконувати вже на початку травня. Для виявлення без спеціальних інструментів є спеціальний народний спосіб. Полягає він у використанні вафельного рушника на тримачі, який перетягується травою. Якщо на цьому відрізку є комахи, то в такий спосіб Ви їх точно виявите. Як тільки було напевно де кліщі мешкають, необхідно провести низку заходів щодо їх знищення за допомогою різноманітних хімічних впливів препаратами.

  — Блохи. Ці комахи є основними ворогами для ваших домашніх тварин, але й людині можуть завдати чимало неприємностей. Тому, вкрай важливо частіше проводити обробку місць проживання та вигулу вашого чада. При цьому необхідно підбирати хімічні засоби та препарати, не несуть шкідливих наслідків.