Угруповання рослин за всіма правилами ландшафтного дизайну

  Ландшафтний дизайн можна створювати не лише на присадибній ділянці, але і вдома. Адже висаджувати рослини теж слід за всіма правилами. Сьогодні ми розберемося, як це найкраще робити.

  Кімнатний сад

  Його слід висаджувати за всіма правилами і лише іноді існують деякі винятки, коли можна внести, якісь свої прийоми. Кімнатні рослини можуть зростати, як у різних горщиках, так і в одному.

  Найкращий варіант, коли кімнатний сад містить рослини, не схожі за висотою. Ємності слід вибирати виходячи з габаритів самих рослин. Композиція повинна починатися з найвищої рослини. Але всеодно, слід уникати надто громіздких рослин. В основу саду необхідно висаджувати ті квіти, які мають гарне листя. На їх тлі чудово виглядатимуть красивоквітучі рослини..

  Якщо всі рослини висаджуються в одну ємність, тоді в центр її потрібно висадити тіньовитривала рослина. Тому, що воно отримуватиме не так багато світла, чим рослини, розташовані поруч. Щоб контури контейнера не виглядали настільки незграбно, у сад можна висадити ампельні рослини, або обмежитися ліаною.

  Гарно виглядатиме висячий садок. але, щоб його оформити, без навісного кошика не обійтися.

  Також кімнатний сад можна зробити і в квітучому горщику. Це маленький контейнер, куди згодом ви висадите тільки ті рослини, які красиво цвітуть. А в середину необхідно розмістити свіжозрізані квіти.. Квіткові горщики необов'язково купувати у магазині, тому, що їх легко можна зробити власними руками. Візьміть контейнер та поставте в нього горщики з рослинами. Ті місця, де між горщиками виникла порожнеча, слід засипати торфом. Туди згодом ви поставите скляні пробірки з водою. У цих пробірках повинні стояти свіжі квіти, які необхідно міняти, коли вони зав'януть.

  Тераріум

  Це прозора судина, зроблений із пластику, або скла. Усередині цієї ємності можна висадити різноманітні кімнатні рослини.. Повітря у тераріумі постійно не вистачає, або його там взагалі немає. Завдяки цій обставині створюється гарний вологий клімат. Саме він потрібен для вибагливих у догляді рослин. Коли рослина не може пристосуватися до складних кімнатних умов, його висаджують у подібний тераріум, де воно почуватиметься добре.