Консервація басейну

    Відкритий басейн ставитись до споруд, що використовуються тільки в літній час. З настанням холодного періоду, кожному власнику необхідно подумати про збереження басейну, адже суворі погодні умови можуть легко зруйнувати улюблене місце для відпочинку. Головною небезпекою для басейну є рухливість ґрунту та зміни температури, що в результаті, може серйозно деформувати чашу виробу.

    Якщо ви хочете, щоб басейн прослужив багато років, необхідно провести процес консервації. Не виконання цього правила може призвести до неприємних наслідків, таким як псування споруди.

    Консервація басейну у Києві та Одесі

    Ми пропонуємо послуги з консервації басейну в Одесі та Києві будь-якої води та складності., а також послуги з його подальшої розконсервації. Команда професіоналів має всі необхідні знання та досвід для забезпечення якісної роботи.. Кожна команда укомплектована всіма видами обладнання для якісного виконання роботи у стислий термін.. Ми завжди готові виконати як разове очищення, так і цілий перелік комплексних робіт з обслуговування цієї складної споруди.

    Консервація басейну є складним комплексом заходів., потребує певних знань, досвіду, а також часу та сил. Ми можемо допомогти у здійсненні цього виду робіт. Однак, якщо Ви вирішите провести консервацію самостійно, то нижче представлена ​​інформація може виявитися для Вас вкрай корисною. Ми постаралися зібрати поради та правила для якісної консервації та подальшої розконсервації басейнів.

    Процес консервації басейну

    Першим ділом, необхідно провести процес чищення басейну. Для початку переконайтесь, що в автохлораторі, спеціальному пристрої дезінфікуючого типу, не залишилися хімічні речовини. За їх присутності необхідно їх видалити. Після цього процесу всю систему необхідно промити в режимі циркуляції протягом від 10 до 15 хвилин та злити воду в каналізацію.

    Для того щоб бактерії та мікроби не розмножувалися, а також для того, щоб чаша не покрилася пліснявою., необхідно ретельне чищення за допомогою спеціальних інструментів та хімічних засобів. При цьому, не варто забувати, про очищення додаткових пристроїв, таких як сходи, лампи та поручні.

    Другим етапом необхідно провести демонтаж обладнання знімного типу. Демонтажу підлягають усі основні системи для циркуляції та очищення води: система нагріву, фільтруюча установка, пристрій протитечії та інші важливі елементи. Також необхідно демонтувати системи освітлення та забезпечити ізоляцію проводів. Зберігати, все обладнання, що демонтується, необхідно в сухому та теплому приміщенні. Не забувайте також закривати заглушками кінці сливів та форсунки.

    Наступним етапом необхідно провести консервацію фільтруючої системи. Для цього необхідно наповнити чашу басейну водою та додати до неї спеціальні консервуючі засоби., щоб уникнути появи грибків, водоростей та розмноження бактерій. При заповненні водою до необхідного рівня відповідно до моделі фільтра, обладнання встановлюється в режим зворотного промивання. Після завершення цього процесу, фільтр переводиться в режим ущільнення на період від 10 до 15 секунд, з подальшою зміною на режим звичайної фільтрації. У цьому режимі необхідно прогнати воду протягом двох-трьох годин. Після, виробляється частковий злив до позначки, нижче на 10 сантиметрів від бічних форсунок.

    Для зниження навантажень від води, що завмерла, необхідно використовувати компенсатори., що кріпляться на стіни басейну. Ці предмети допомагають, завдяки своєму стиску в момент розширення води, чим перешкоджають псування чаші.

    Ну і останнім кроком є ​​захист води за допомогою спеціального покриття, здатні витримати низькі температури, а також вага снігової маси.