Ландшафтний дизайн – дружба природи з людиною

    Дедалі більше людей починаю віддавати перевагу жити за містом. Вони витрачають безліч сил і коштів на оздоблення своїх жител. Але також варто подумати про облаштування простору, навколишнього будинок. Найкраще що може спасти на думку це засіяти свою ділянку травою і посадити пару дерев. Але є варіант цікавіше запросити ландшафтного дизайнера, який із маленького клаптика землі зможе зробити райський сад. На великій площі можна розгорнути справжнє диво світу, але що робити, якщо ваша ділянка зовсім крихітна.

    Є пара порад для вас:По перше, сплануй, що ви хочете бачити на своїй ділянці. Якщо сім'я велика і переваг буде більше, ніж поміститься, то треба обговорити та скомпонувати всі ідеї в одну.

    Ландшафтный-проектування-озеленення

    Альтанку краще не встановлювати в глибині ділянки. Замість неї чудово підійде невелика тераса, що примикає до будинку. Якщо захочете висадити дерева, краще вибирайте маленькі або ті, які можна підрізати, не давай їм рости вище. Можна посадити кілька кущиків уздовж паркану. А всю решту площі засійте газоном.

    Ніколи не відходьте від стилістики вашого дизайну. Садові меблі купуйте ту, яка гармоніюватиме з будинком та іншими елементами декору. Будьте уважні, адже на маленькій площі не можна нічого пересунути, якщо щось не сподобається. Тому не робіть поспішних рішень.