Ландшафтний дизайн по-київськи

  landshaftniy-dizayn-kiev

  У вас є своя ділянка, який ви хочете ушляхетнити? У вас немає достатніх навичок, щоб зробити це самостійно? Вам не вистачає на все це часу?

  Тоді найвірніше для вас рішення – це замовити у нас послугу.ландшафтный дизайн у Києві». Наші фахівці зроблять все за вищим розрядом!

  Підхід до цієї нелегкої справи має бути професійним. Якщо за справу береться звичайний обиватель, він може нашкодити своїй ділянці через брак досвіду. В разі, якщо ви звернетеся до нас, то дизайн будь-якої складності буде здійснено швидко та якісно.

  0b0746123e4cb5458ba963178edc3607

  Переваги співробітництва з компанією Шалений Садiвник:

  1. В основі нашої роботи – прописані у договорі обов'язки кожної сторони. У ньому обумовлено не лише термін виконання послуг, природно по регіону Київ, але також їх вартість.
  2. Ми надаємо гарантію якості виконаних робіт. Вам не доведеться звертатися до людини за оголошенням та ворожити, має він досвід у цій сфері або тільки все зіпсує. Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними фахівцями у цій галузі.
  3. Тільки у нас можна знайти одразу всіх виконавців для різних видів послуг із проведення ландшафтного дизайну. якщо вам, наприклад, потрібно пересадити квіти і встановити систему поливу - то вам знадобиться дві людини з різних сфер діяльності. Але якщо ви звертаєтеся до нас – то заощаджуйте свій дорогоцінний час, яке могли б витратити на пошук двох спеціалістів, оскільки один дзвінок дозволить вам забезпечити собі одразу стільки різних виконавців, скільки вам потрібно.

  Без назви-34

  В область наших послуг з ландшафтного проектування по-київськи входить догляд за:

  • газоном: всі, починаючи з його проектування, укладання або посадки, і до його поливу, обробки та боротьби зі шкідниками та ін.;
  • квітами: планування квітників, висаджування рослин, полив, догляд, підживлення і т. d.;
  • кущами: вибір саджанців, посадка, підживлення, обрізка, полив, щеплення, боротьба зі шкідниками, догляд взимку та багато іншого;
  • деревами: підбір саджанців, вибір місця для посадки, догляд, полив, пересадка, щеплення, боротьба зі шкідниками, збирання врожаю та ін.;
  • басейном: встановлення, чищення, догляд, знезараження, ремонт, консервація та розконсервація тощо. d.;
  • системою автополиву: проектування, збірка, ремонт, догляд у зимовий час;
  • ділянкою: ремонт доріжок, відновлення фасаду, фарбування парканів, обробка стін проти грибка та ін..

  О

  Якщо ж ви не побачили у нашому списку послугу, яку хотіли б у нас замовити, то сміливо дзвоніть нам – і ми з радістю допоможемо вам знайти спеціаліста у потрібній галузі з удосконалення вашого ландшафтного дизайну!

  Бажаєте мати найкращий ландшафтний дизайн у Києві – дзвоніть у Шалений Садiвник!

   

  Містер. Київ, він. Шахтарська 5
  тел: +38(067) 577-78-57 — Юрій
  електронною поштою: срібло@ uhod.ua