Малі архітектурні форми

  Одним із важливих елементів ландшафтного благоустрою є малі архітектурні форми. Різного виду МАФи виступають у ролі завершального штриху, що дозволяє доповнити озеленювану ділянку і принести в неї нові фарби та зручності. Ці конструкції є різного виду і форм споруди невеликих розмірів, виготовлених за допомогою різних матеріалів. Данный вид изделий обязательно должен нести в себе положительные свойства для человека, такие как полезность и удобство, а также отличаться оригинальным дизайном.

  Створення малих архітектурних форм у Києві

  Наша компанія пропонує послуги зі створення та встановлення малих архітектурних форм у Києві будь-якого виду та складності. Опытная команда профессиональных специалистов обладает всеми необходимыми навыками и знаниями для выполнения качественной работы и придания незабываемого чувства завершенности Вашему участку. Кожна команда укомплектована всіма необхідними видами інструментів та обладнання, що дозволить виконати всі роботи в стислий термін.

  Наша компания всегда готова выполнить как работы разовой направленности, так полный перечень по обслуживанию этих конструкций.

  Процес створення малих архітектурних форм потребує певних знань та обладнання, а також певних витрат часу та сил. Тому, вкрай рекомендується звернутися до професіоналів у цій галузі. Однак, Якщо ви, все ж, наважтеся виконати всі роботи самостійно, то нижче представлена ​​інформація виявиться для Вас дуже корисною.

  Види МАФів

  Малі архітектурні форми можна розділити такі групи: із застосуванням рослин для озеленення та без застосування рослин для підкреслення оточення декоративним фоном.

  З МАФів із застосуванням рослин варто виділити дві основні конструкції:

  • Трельяж. Ця конструкція є легкою решіткою опорного типу, створену за допомогою металу або дерева для вертикального озеленення рослинами кучерявого типу. Це може бути, як окрема конструкція, так і пристінна архітектура простенького типу, яка з настанням весни повністю огорнеться рослинами з усіх боків. Це ідеальний варіант для надання ізоляції окремих ділянок., а також забезпечення всіх необхідних мікрокліматичних умов, таких як зменшення доступу вітру та світла.
  • Пергола. Это сооружение из металла, пластика или дерева в виде пространственно-объемного изделия, как например, альтанки, галереи и навесы. Часто цей вид використовують для створення затишного місця відпочинку та для створення зелених тунелів, що з'єднує ділянки території..

  МАФы без применения растений представляют собой различного рода декоративные объекты для придания удобств или других полезных свойств. К ним можно отнести различного рода беседки, лави, мостики, качели, лестницы, фонтани, скульптури, фонари, подпорные стенки и другие подобного рода изделия. Здесь есть где разгуляется фантазии, главное не переусердствовать и не превратить Ваш участок в однородную зеленную массу.

  Все объекты необходимо тщательно подбирать в гармонии с окружающими представителями фауны для создания эффекта естественности и целостности.