Малі архітектурні форми

  Одним із важливих елементів ландшафтного благоустрою є малі архітектурні форми. Різного виду МАФи виступають у ролі завершального штриху, що дозволяє доповнити озеленювану ділянку і принести в неї нові фарби та зручності. Ці конструкції є різного виду і форм споруди невеликих розмірів, виготовлених за допомогою різних матеріалів. Даний вид виробів обов'язково має нести у собі позитивні властивості для людини, такі як корисність та зручність, а також вирізнятися оригінальним дизайном.

  Створення малих архітектурних форм у Києві

  Наша компанія пропонує послуги зі створення та встановлення малих архітектурних форм у Києві будь-якого виду та складності. Досвідчена команда професійних фахівців має всі необхідні навички та знання для виконання якісної роботи та надання незабутнього почуття завершеності Вашій ділянці. Кожна команда укомплектована всіма необхідними видами інструментів та обладнання, що дозволить виконати всі роботи в стислий термін.

  Наша компанія завжди готова виконати як роботи разової спрямованості, так повний перелік з обслуговування цих конструкцій.

  Процес створення малих архітектурних форм потребує певних знань та обладнання, а також певних витрат часу та сил. Тому, вкрай рекомендується звернутися до професіоналів у цій галузі. Однак, Якщо ви, все ж, наважтеся виконати всі роботи самостійно, то нижче представлена ​​інформація виявиться для Вас дуже корисною.

  Види МАФів

  Малі архітектурні форми можна розділити такі групи: із застосуванням рослин для озеленення та без застосування рослин для підкреслення оточення декоративним фоном.

  З МАФів із застосуванням рослин варто виділити дві основні конструкції:

  • Трельяж. Ця конструкція є легкою решіткою опорного типу, створену за допомогою металу або дерева для вертикального озеленення рослинами кучерявого типу. Це може бути, як окрема конструкція, так і пристінна архітектура простенького типу, яка з настанням весни повністю огорнеться рослинами з усіх боків. Це ідеальний варіант для надання ізоляції окремих ділянок., а також забезпечення всіх необхідних мікрокліматичних умов, таких як зменшення доступу вітру та світла.
  • Пергола. Ця споруда з металу, пластику або дерева у вигляді просторово-об'ємного виробу, як наприклад, альтанки, галереї та навіси. Часто цей вид використовують для створення затишного місця відпочинку та для створення зелених тунелів, що з'єднує ділянки території..

  МАФи без застосування рослин є різноманітними декоративними об'єктами для надання зручностей або інших корисних властивостей.. До них можна віднести різноманітні альтанки, лави, містки, гойдалка, сходи, фонтани, скульптури, ліхтарі, підпірні стінки та інші подібні вироби. Тут є де розгуляється фантазії, головне не перестаратися і не перетворити Вашу ділянку на однорідну зелену масу.

  Усі об'єкти необхідно ретельно підбирати в гармонії з оточуючими представниками фауни для створення ефекту природності та цілісності..