Обрізка кущів Київ

  Для правильного зростання чагарників вкрай важливою є така процедура, як обрізка кущів у Києві. Однак, найважливішу роль вона грає безпосередньо для плодоносних типів рослин. Правильна обрізка кущів Київ здатна не лише покращити рослину зовні, але також і значно підвищити врожайність.

  Перед тим, як приступити до обрізці кущів Київ, необхідно запастись правильним інвентарем. Гілки обрізати краще садовими ножицями чи сектором. В крайньому випадку, підійде ніж. Всі ці ріжучі предмети мають бути гострими та сухими.

  Розглянемо правила обрізки кущів у Києві основних типів чагарників, які можна зустріти на середньостатистичній ділянці.

  1324022513_vinograd111Виноградні кущі потребують ретельного обрізання, яка здійснюється за змішаним типом – коротке обрізання лоз поєднується з довгою. На кожному рукаві виноградного куща потрібно зробити як мінімум одну ланку, яке складатиметься з сучка заміщення та плодової стрілки.

  Сучок заміщення необхідно обрізати на 2-3 вічко, а плодову стрілку обрізати довго. У результаті на сучці заміщення залишаться пагони із зовнішнього боку і розташовуватися вони повинні нижче, ніж плодова стрілка. А ось нижні пагони, які вже встигли вирости на сучках заміщення, необхідно залишити на сучок заміщення. З верхніх формуватиметься нова плодова ланка.

  Для винограду обрізання кущів Київ здійснюють у весняний чи осінній період. Зроблене навесні обрізання допоможе кущу правильно сформувати крону і позбутися непотрібних старих і пошкоджених гілок.. Таким чином, покращиться врожайність куща.

  Malina_5Кущі малини також обрізають двічі, але тільки для них вже інші терміни – кінець березня – початок квітня, і кінець травня – початок червня. Провесною потрібно обрізати гілки, коли тільки почне з'являтися перше листя. Верхівку молодих пагонів обрізають на 10-15 см для того, щоб ствол почав пускати нові гілки. А у травні-червні молоді гілки, які встигли досягти висоти 80-100 см, обрізаються на 15 см, щоб збільшити інтенсивність зростання бічних відростків. Проведена за такою схемою подвійна обрізка кущів малини сприятиме збільшенню кількості та якості плодів куща..

  Якщо ж ви любите не лише «смачні» кущі, але й гарні, то слід знати, як обрізаються кущі троянд. Роблять це ранньою весною, коли набрякнуть нирки. унція 1 Обрізка кущів у Києві проводиться на одну бруньку, яка розташовується зовні гілки (щоб уникнути тіні всередині куща) або всередині (якщо необхідна вертикальна втеча). Усі хворі, слабкі та відмерлі частини видаляють.

  Як ви вже зрозуміли, обрізка кущів Київ залежить від типу куща та від поставленої мети. Якщо ви ще не встигли самостійно розібратися в цьому питанні – звертайтесь до нас – і ми допоможемо вам!