Обслуговування басейну у Києві

    Обслуговування басейну

    Який би не був у Вас басейн – каркасний, композитний чи надувний – за ним необхідний постійний догляд. Якщо Ви хочете запросити досвідченого спеціаліста для догляду за Вашою водоймою – сміливо звертайтесь до нас. Обслуговування басейну професіоналами: встановлення, чищення, чищення фільтрів, та ін.

    Якщо ж Ви бажаєте дізнатися, як правильно доглядати басейн самостійно, то радимо ознайомитись з інформацією, представленої нижче.

     

    Встановлення басейну

    Встановлення басейну

    Встановлення басейну

    Після придбання басейну, в першу чергу, виникає завдання щодо його встановлення. Ви можете запросити наших спеціалістів, які швидко та якісно здійснять усі роботи з його монтажу.

    Встановлення басейну зводиться до наступних етапів:

    1. Проведення вимірів, визначення оптимального місця для встановлення басейну.

    2. Земельні роботи з підготовки котловану. Створення дренажу.

    3. Встановлення басейну в котлован.

    4. Установка обладнання для функціонування басейну, його підключення.

     

    Обслуговування басейну та чищення басейну

    Чищення басейну

    Чищення басейну

    На стінках і дні водоймища утворюється наліт, бруд та осад. Їх видаляють за допомогою спеціальних хімічних засобів або спеціального обладнання (пилососи для басейну). Капітальне очищення радять проводити хоча б раз на рік, попередньо злив всю воду.

     

    Обслуговування басейну та очищення води

    Очищення води у басейні

    Очищення води у басейні

    Вода також потребує очищення. Якщо басейн відкритий - в нього неодмінно потрапляє листя та інше сміття, який потрібно витягувати. Згодом вода може почати каламутніти, тому що в ній утворюються водорості. Щоб уникнути їх розвитку, слід застосовувати спеціальні засоби проти «озеленення» води..

    Знезараження води також є важливим моментом, оскільки разом з тими, хто купається в басейн, потрапляють бруд і мікроорганізми.. Для дезінфекції, як правило, використовують хлоровмісні препарати.

    У воді необхідно підтримувати оптимальний кислотно-лужний баланс - pH близько 7,2-7,6. Високий рівень рН негативно впливає на шкіру., а через низький рівень у воді виникає осад, вона каламутніє і втрачає дезінфекційні властивості.

    Раз на тиждень необхідно заміряти рівень кислотно-лужного балансу у воді за допомогою спеціальних приладів, а потім коригувати його засобами, знижуючими або підвищуючими рН.

     

    Чищення та заміна фільтра

    Чищення фільтра та заміна фільтра

    Чищення фільтра та заміна фільтра

    Для очищення води в басейні використовують спеціальний фільтр. Він потребує очищення, яку рекомендується проводити 2-4 рази на місяць, залежно від завантаженості та розмірів басейну.

    Існують картриджні, пісочні та діатомові фільтри.

    У картриджних фільтрах використовуються картриджі з поліпропілену або поліестеру.. Їх промивають під сильним струменем води. Після закінчення терміну експлуатації картриджі слід замінити.

    Пісочний фільтр є бак з піском, який з часом покривається мулом. Промивають його шляхом зворотного струму води.

    Діатомовий фільтр складається з картриджів., заповнених порошком з викопного планктону. Спочатку фільтр прочищають шляхом зворотного струму води, проте через деякий час необхідно замінити діатомову суміш.

     

    Ремонт насосів

    Ремонт насосів для басейну

    Ремонт насосу для басейну

    Насоси в басейні необхідні для багатьох функцій: перекачування води у фільтри, циркуляції води, дозування хімічних речовин та багатьох інших. Якщо насос вийшов з ладу – його потрібно одразу ж відремонтувати, оскільки без нього неможлива нормальна експлуатація водоймища.

    Насос складається з асинхронного двигуна та насосної частини., в яку вбудований фільтр. З ладу може вийти і двигун, та насос. Для визначення поломки варто звернутися до фахівця.

     

    Обслуговування басейну та ремонт чаші басейну

    Ремонт чаші басейну

    Ремонт чаші басейну

    Ремонт чаші басейну проводиться як при виявленні пошкоджень облицювання басейну, так і при порушенні його цілісності.

    Наші спеціалісти в найкоротші терміни відновлять Вашу плитку або плівку. А у випадку, якщо в басейні з'явилася текти, визначать її місцезнаходження та підберуть оптимальний спосіб відновлення герметичності чаші.

    Для таких цілей можна використовувати герметик, плівку або будівельно-оздоблювальні матеріали.

     

    Обслуговування басейну та консервація, а також розконсервація басейну

    Консервація басейну

    Консервація басейну

    Консервацію басейну варто провести до перших заморозків. На зиму відкритий басейн не залишають пустим.. Справа в тому, що при низьких температурах ґрунт, навколишній басейн, змінює свій обсяг. А лід усередині басейну компенсує навантаження зовні.

    Після обробки води фільтраційну установку вимикають і зливають воду до рівня 10 см нижче форсунок та скімера. Далі фільтр включають у режимі промивання, потім у режимі ущільнення, а на завершення в режим звичайної фільтрації на 2-3 година.

    У басейн слід встановити компенсатори об'ємного розширення води, що замерзає.. Для цього використовують пластикові каністри з повітрям., а також пінопласт. Каністри притоплюють у центрі басейну, а вздовж бортів розміщують пінопластові пластини завтовшки 5 см.

    Потім із басейну видаляють усі деталі гідросистеми.. А ті частини, які неможливо демонтувати, звільняють від води та ізолюють заглушками. Також вони встановлюються в нішах освітлювальних приладів, у форсунках та скіммері. Фільтр від'єднують від гідросистеми, зливають із нього воду та видаляють пісок.

    Розконсервацію проводять навесні, коли лід остаточно розтане. Видаляються заглушки, система компенсації об'ємного розширення води, проводиться складання демонтованих деталей. Перед заповненням басейну водою необхідно очистити його стінки та дно.

     

    Розцінки на роботи з обслуговування басейну в Києві можна переглянути ТУТ.

    Викликати фахівців для надання послуг можна за телефонами або, заповнивши заявку на безкоштовну консультацію ТУТ.