Особливості ландшафтного дизайну в Україні

  Таке поняття, як ландшафтний дизайн , починає свою історію в давнину. Визначення ж прозвучало приблизно років 200 назад.

  Вся життєдіяльність людини була спрямована на обробку все більших і більших територій у процесі еволюції. Обробляючи під сади та городи в Україні., а також споруджувані поселення дедалі більша кількість землі, що відривається у дикої природи землі, поступово людина починає замислюватися над якоюсь подобою більш упорядкованого землеробства , також його починає цікавити не лише матеріальний аспект, але й з'являється бажання хоча б трохи прикрасити свої відвойовані володіння.

  Мистецтво влаштування садових та паркових ансамблів почало розвиток ще за часів Стародавньої Греції. Надалі сади та парки стали всіляко прикрашати різною скульптурою., колонами та ін. Це і стало її візитною карткою.

  У кожній культурі, що розвивається, проявилися свої особливості ландшафтного дизайну, властиві цій місцевості. Багато в чому впливає на його розвиток релігія, філософія, культура країни. Далі це назвуть стилем.

  Наприклад для Стародавнього Риму була властива наявність фонтанів, басейнів, гротів, прямих алей, які поділяли сади. У традиціях Стародавнього Китаю дуже сильний вплив східної філософії та релігії. І не лише Китаю. Японські садки, що завжди зачаровують і зараз користуються все більшою популярністю, являють собою цілу картину буття, єднання людини з природою.

  Нагромадивши безліч знань людина постійно вдосконалює своє мистецтво, ландшафтного дизайну в тому числі. На цьому етапі існує безліч різних стилів, кожен зі своїми особливостями. Враховуючи їх, простіше визначитися з вибором напряму, що вам сподобався, і організувати свій куточок єднання з українською природою.