Посадка кущів Київ
Для створення гарного саду необхідно дотримуватися плавних переходів від однієї рослини до іншої. Кущі є проміжною ланкою між квітами., та деревами. Вони згладжують різкі перепади ярусів і надають саду витонченого вигляду..
До тому же, існують не тільки приємні з естетичного погляду кущі, але також і ті, які щороку радуватимуть вас урожаєм. До таких рослин належать: аґрус, смородина, малина, айва, чорноплідна горобина та інші. але, щоб кущі давали плоди, за ними необхідний ретельний догляд.
Насамперед перед посадкою кущів у Києві слід подбати про гарних саджанців. Вибирати потрібно міцні та здорові рослини. Коріння має бути свіжим, не сухими та не підмерзлими. Довжина їх має бути не менше 30 сантиметрів. На них не повинно бути жодних здуття та нерівностей (це може говорити про рак рослини).
Посадку кущів Київ краще виробляти пізньої осені, коли листя вже опало, або ж ранньою весною, коли вони ще не з'явилися. Куплений саджанець потрібно звільнити від листя, щоб менше випаровувалась волога з рослини.
Перед посадкою кущів у Києві потрібно підібрати потрібне місце для рослини. У жодному разі не поміщайте теплолюбні чагарники в тінь і тінелюбні на сонці! Якщо ви точно не знаєте, де потрібно садити той чи інший чагарник, то краще проконсультуватися у фахівця з посадці кущів у Києві.
Після того, як місце буде обрано, необхідно викопати яму достатніх розмірів. Глибина її має досягати 30-40 сантиметрів, а ширина – не менше, чим 0,5-0,7 метрів. Щоб рослина швидше прижилася, в яму для посадки кущів Київ необхідно помістити гній, що перепрів, і мінеральні добрива.
Окрему увагу варто приділити груповий посадці кущів у Києві. Відстань між саджанцями залежить від типу чагарника. Рослини помірно-рослого типу найкраще саджати на відстані 1,5-2 метра один від одного, сильнорослі - 3-4 метрів, а середньо-рослі - 2-2,5 метрів. Якщо ваша мета - створити живопліт з троянд, що посадку кущів Київ потрібно робити на відстані вдвічі менше висоти рослини.
Після підготовки ями потрібно зробити пагорб на дні, навколо якого розправити коріння, таким чином посадивши саджанець на піднесення. Засипати землю слід поступово, щоб не утворювалися порожнечі між корінням. Періодично струшуйте рослину. Після того, як яма буде засипана, землю потрібно ущільнити і зробити лунку з бортиками. У неї і треба буде поливати кущ. Поспішати тут теж не варто - вливайте потроху, щоб волога встигала вбиратися. Загалом чагарник потрібно забезпечити 1-2 відрами води. А коли полив буде закінчено, присипте землю навколо куща перегноєм або торфом, що розклався..
Для того, щоб рослина швидко прижилася на новому місці, потрібно розпушувати землю навколо нього та видаляти бур'яни, щоб вони не крали вологу куща.