Правила догляду за старими деревами

  Дерева можуть бути гарним доповненням до будь-якого ландшафту.. Тінь, що забезпечується, старими деревами також дозволять зберегти в будинку прохолоду влітку. Щоб зберегти дерева здоровими протягом довгих років знадобиться правильне їх обслуговування, та догляд яке
  включає полив, мульчування, добриво та обрізання. Періодичні перевірки також важливі для виявлення та усунення будь-яких ознак захворювання та інших проблем.

  Коли дерево поливається неправильно, це може призвести до поганого здоров'я та можливої ​​загибелі дерева. Кількість води та частота поливу для старих дерев визначаються від виду дерев, ґрунті та погодних умов. Якщо дерево було посаджено у ґрунті, яка зберігає довго вологу, занадто багато води може призвести до пошкодження кореня. Якщо коріння у дерева було пошкоджено, це ускладнить поглинання води, якої вона потребує, щоб вижити. Результатом нестачі води є в'янення дерева.

  Мульчування захищає коріння дерев від пошкоджень газонокосаркою та іншим садовим обладнанням.. Воно зберігає грунт пухким і запобігає його від ущільнення.. Мульча також зберігає вологу і дозволяє дощу легше і глибше проникати у ґрунт..

  Деревам потрібні для росту різні види поживних речовин. Але не всі ґрунти містять поживні речовини, необхідні для гарного розвитку. Найкращий спосіб визначити, чи потрібне їм добриво — це перевірити ґрунт, щоб визначити, що їм потрібно. Як тільки ґрунт буде проаналізовано, фахівець з дерев зможе розповісти, які поживні речовини необхідні, а також коли і як удобрювати дерева. Оскільки неправильне добриво або неправильне застосування може пошкодити і навіть убити дерева.

  Вкрай важлива також обрізка старих дерев. Позбавлення від мертвих гілок і зайвої ваги на кінцях гілок запобігає їх поломці. Обрізка також допоможе покращити форму дерева та покращити його структуру. З міркувань безпеки також може знадобитися пилка старого дерева.

  Неправильне обрізування може завдати серйозної шкоди, а також загибель дерева. Видалення занадто великої кількості листя може знизити здатність дерева перетворювати сонячне світло на їжу., призводячи до голоду. Помилки обрізки можуть призвести до захворювання старого дерева через повільний процес загоєння місця спила.. Для обрізання великих старих дерев може знадобитися спеціальне обладнання.

  Щорічні огляди пошкоджень - це не тільки найкращий спосіб виявити та запобігти поширенню хвороб дерев, але також допоможе виявити та вирішити інші проблеми, які можуть поставити під загрозу здоров'я дерева. Під час огляду дерев знайдіть пухку кору, відмирання, розпад та деформовані паростки.

  Якщо з'являться будь-які проблеми чи питання щодо обслуговування та догляду за старими деревами, знайдіть час, щоб поговорити з фахівцем, який може дати поради та надасть необхідну допомогу.