Перевага декоративного каменю в інтер'єрі будинку
Закінчилися часи, коли всі будинки були схожі один на одного. У моді сьогодні оригінальні рішення оформлення фасадів. Різноманітність матеріалів та форм зараз просто вражає. Ми розповімо про те, як застосовується штучний камінь в інтер'єрі.
Зробити ефект заміського маєтку, старовинного палацу, або ж перенести вас у печерні часи, зможе допомогти правильно вибраний декоративний камінь в інтер'єрі. Колись цей матеріал переважно використовувався для облицювання фасадів будинків., а зараз штучний камінь масово увійшов до інтер'єру будинку та, мабуть, залишиться тут надовго.
Штучний камінь застосовують для інтер'єру майже будь-якого стилю. Від кантрі, в якому кам'яне облицювання гармонійно комбінується з каміном та дерев'яними меблями., до хай-тек, де застосування штучного каменю створює певний контраст і надавати шарму інтер'єру.
Крім цього, застосування штучного каменю в інтер'єрі дасть можливість вам довго не замислюватись про ремонт, так як даний матеріал відрізняється відмінною надійністю та міцністю., не потребує спеціального догляду та стійкий до різних негативних факторів, як яскраве освітлення або підвищена вологість.
Як правило, застосовується штучний камінь в інтер'єрі ванних кімнат., кухонь, холів та передпокоїв. Набагато рідше їм прикрашають спальні.
Радимо застосовувати штучний камінь у тих місцях, де ви хочете встановити телевізор чи іншу техніку. Просто саме камінь зможе допомогти зменшити навантаження на нервову систему., яку створює тривалий перегляд телевізора, або дуже довга робота за комп'ютером.
Також ефектно виглядає штучний камінь разом із кімнатними квітами.. Це перенесе вас подалі від сірих буденних днів, подарує почуття свободи та дасть можливість увійти в атмосферу зелений зараз.
Радимо використовувати обробку штучним каменем у місцях встановлення приладів освітлення. М'який, що проходить по каменю, не дуже сильне світло, виглядає досить загадково та оригінально.
Потрібно використовувати камінь у розумних межах. Не потрібно зловживати кам'яними елементами, в іншому випадку може з'явитися почуття тяжкості та печерності. І натомість, щоб візуально збільшити та полегшити приміщення, стіни почнуть тиснути на людей.