Застосування ландшафтного дизайну на вашій ділянці — з чого почати?

  Усі ми хоч раз у житті бували у парках, скверах чи просто у дворі у знайомих, де зустрічали красиво та зі смаком оформлені ділянки. Звичайно вам дуже хотілося б, щоб ваша ділянка виглядала так само привабливо і доглянуто. Можна звичайно викликати спеціалістів, і вони зроблять все швидко і вчасно, Але ... Послуги ландшафтного дизайнера коштують не дешево і ділянку в 10 соток обійдеться вам у середньому 30000 -40000 рублів! Недешево! А якщо врахувати, що хочеться все найкраще та якісне, то ціна зросте в рази.

  Так може варто спробувати самим ушляхетнити свою ділянку. Потрібно лише трохи докласти зусиль і робити все з душею та гарним настроєм. У результаті вийде заощадити чималі гроші та пишатися результатом, який би він не був!

  Тож з чого варто почати?

  1. Перше, що необхідно зробити- це визначитися чого ви хочете досягти? Це буде США у національному стилі (Китайська, Японська, Англійська), або ж ви віддасте перевагу кам'янистому стилю? Або це буде природа в первозданному вигляді. Тут тільки ваша фантазія та бажання творити.

  2. Після того, як ви визначилися зі стилем, потрібен план. План потрібно скласти докладно, щоб надалі уникнути неприємних моментів. По перше, необхідно перенести на папір усі ваші побажання щодо майбутніх об'єктів, при цьому не забуваючи про існуючі споруди. Також слід врахувати сусідів, мешкають поруч. Далі необхідно провести зонування ділянки. При цьому необхідно враховувати особливості його розташування. Чи є болотисті ділянки, яка сторона є більш сонячною та навпаки. Це дуже важлива частина роботи. Від неї залежить де ви розташуєте ті чи інші рослини. Після того, як ви визначилися із зонуванням, можна переходити до наступного пункту. Вибір рослин.

  3. Мабуть, це найприємніша складова у нашому задумі, але й найскладніше завдання з усіх. Потрібно визначитися з вибором рослин для нашої майбутньої ділянки. Рослини потрібно вибирати виходячи зі стилю, який ви віддали перевагу. До цього питання варто поставитися серйозно. Від того, наскільки правильно ви підберете рослини, багато залежатиме. При виборі рослин для певної зони ви повинні керуватися не лише їх зовнішнім виглядом. Дуже важливо правильно підібрати місце для майбутньої посадки. Усі рослини по-різному ставляться до світла, до вологості, до ґрунту. Потрібно також врахувати швидкість росту рослин та поєднання різних видів між собою.

  Якщо робити все поступово і не поспішаючи, то результат обов'язково буде. Потрібно лише трохи терпіння та вашого бажання.

  Успіхів вам у ваших починаннях!