Проектування дачної ділянки

    Планування дачної ділянки

    Проектування дачної ділянки є цілим комплексом заходу різної складності., тому, можна сказати, що це не лише ціла наука, а й мистецтво, яке еволюціонує з кожним роком. Сам процес проектування дуже нелегкий, що вимагає значних зусиль та часу.

    Найчастіше у господарів виникає велика кількість різноманітних питань, починаючи від розташування будівлі та закінчуючи підбором з посадкою необхідної рослинності. У гонитві за красою часто упускається найважливіший момент – етап планування. Для того щоб створити гарну та гармонійну ділянку необхідно розробити чіткий план передбачуваних робіт. Планування ділянки має бути ретельним, адже, чим детальнішим буде план, тим більше шансів на створення істинно райського куточку природи.

    Планування дачної ділянки

    Наша компанія пропонує послуги зі створення проектів дачних ділянок будь-якого виду та складності. Досягти відмінного результату завжди готова наша команда фахівців. Професійні навички та велика любов до своєї роботи дозволяє пов'язати всі необхідні компоненти в єдине ціле так, щоб пейзаж набув незвичайного почуття природної природи. Наявність великого досвіду є гарантом якості роботи, яка буде виконана в найстисліші терміни.

    Процес планування потребує певних знань, часу та сил. Для того, щоб процес пройшов без негативних наслідків, вкрай рекомендуємо звернутися до професіоналів. Ми з радістю допоможемо Вам створити дачну ділянку вашої мрії. Однак, Якщо ви, все ж, наважтеся повести всі роботи самостійно, що — нижче подана інформація виявиться для Вас вкрай корисною.

    Поради щодо планування ділянки

    Проектування дачної ділянкиСтворення будь-якого проекту необхідно проводити поетапно, без зайвого поспіху. Проект зроблений на «швидку руку» може містити безліч помилок, які виявляться вже у процесі виконання, що може вкрай негативно позначиться на всьому комплексі робіт.

    Для початку необхідно визначиться з основною метою використання ділянки та нанести на міліметрівку дані місцевості. Це можуть бути як різні, вже стоять, об'єкти, так і рельєфні особливості, у вигляді височин чи поглиблень.

    Подальшим етапом необхідно розділити територію на основні зони за чотирма типами:

    — Житлова зона, де буде розташований/розташовується будинок та прилеглі споруди. Ця зона має не перевищувати 10% від загальної території. Виділення цієї зони відбувається насамперед, оскільки подальший розподіл виконується щодо цих об'єктів.

    — Зона відпочинку. До цієї зони входять різні споруди для відпочинку, такі як басейн або альтанки. Не більше 7-8% від загальної території. Не обов'язково розподіляти територію цієї зони в одному місці, можна розмістити у різних частинах ділянки.

    — Зона для саду чи городу. Планування садової ділянки не повинно займати більше 75% від загальної території. У цій зоні необхідно приділити особливу увагу на облаштування необхідних умов правильного росту різних рослин, таких як світло чи родючість ґрунту.

    — Зона для додаткових споруд, таких як гараж, льох чи хлів. Не більше 7-8% від загальної території. При розміщенні намагайтеся виділити територію таким чином, щоб будівлі не кидалися у вічі.

    Дотримання відсоткового співвідношення допоможе найзручніше розмістити всі необхідні об'єкти, а також розділити їх за функціями уникаючи нестачі місця. Ці стандарти вважаються нормою, однак, якщо ви вважаєте, що потрібна територія побільше, можете підвищити відсоток.