Сад на даху будинку

  У гарячому будинку, що забудовується багатоповерхівками та житловими комплексами, як і будь-якому іншому мегаполісі, все менше залишається місця для зелених насаджень. Привілеєм володіння приватним будинком володіє далеко не кожен, але багато хто бажає мати невеликий шматочок особистої території, де ніхто не заважатиме насолоджуватися навколишньою природою і дихати свіжим повітрям на самоті від мирської метушні. Архітектура сучасних будівель багата на відкриті майданчики, просторі дахи та тераси. Новим трендом, який стрімко набирає обертів, в дизайні дахів стає їхнє озеленення.

  Сад на даху є варіантом інтенсивного озеленення. У світі бетону та пластику все більше місця займають натуральні матеріали. А що може бути натуральніше за живу траву, дерева чи чагарника? До того ж, вони захищають дах від перегріву., очищають повітря, служать звукоізоляцією і дарують естетичну насолоду. Якщо дозволяє площа, на даху можна розмістити дерева в діжках, та відпочивати в тіні, розгойдуючись у гамаку. Ще однією перевагою озелененої покрівлі є збільшення вартості самої будови (якщо ви збираєтеся вкластися в нерухомість), адже так воно виглядає привабливіше.

  але, звісно, для того, щоб облаштувати газон на даху, доведеться докласти чимало зусиль. Родючий шар не повинен зісковзувати, накопичувати в собі надлишки води та пропускати її. Тому для висотного саду потрібно на покрівлі створити спеціальну конструкцію, яка складатиметься з кількох шарів. Вона неодмінно повинна включати гідро і теплоізолюючий шар, дренажний, фільтруючий (щоб не засмічувався дренажний), родючий. Все це зводиться на настилі з дощок, щільно скріплених бітумним матеріалом.

  Але навіть цього недостатньо, щоб придбати повноцінний сад на даху. Важливо підібрати рослини з правильною кореневою системою, здатні рости в досить жорстких умовах ( посуха, переохолодження, вивітрювання ґрунту та інші недоліки незахищеного розташування). Також необхідно розрахувати навантаження на кв., тому що вона може досягати 900 кг. Щоб врахувати всі моменти, необхідно звернутися до спеціалістів садового господарства, які до того ж допоможуть вам з дизайном вашої ділянки даху. Адже, як і газон на звичайному ґрунті, сад на даху можна розбити на комфортні зони, прокласти доріжки, облаштувати клумби та альпінарії, розставити лави та шезлонги. За допомогою екзотичних рослин та невеликого ставка з водоспадом та рибками можна перетворити свою ділянку даху на райський куточок..

  У Києві вам допоможуть впоратися із цим завданням фахівці компанії Шалений Садiвник, професіонали якої вразять вас своєю бездоганною роботою і створять неповторний дизайн вашого острівця.

  Ми пропонуємо:

  • Проектування
  • Монтаж конструкцій
  • Облаштування/Висадка/Ландшафтні роботи
  • — Газон
  • — Кущі
  • — Дерева
  • — Альпінарій
  • — Доріжки
  • — Майданчик для гольфу
  • — MAf
  • Догляд
  • Технічне обслуговування конструкцій

  Замовити ці послуги можна, зателефонувавши за контактним телефоном (044) 384 36 34. Також наша компанія може допомогти вам упорядкувати покрівлю приватного будинку. Ціна залежатиме від складності роботи, але її демократичність вас потішить.