Садовий ландшафт та благоустрій саду у Києві.

  Пейзаж зараз

  Садова ділянка – це чудове місце для активного відпочинку. Праця на свіжому повітрі завжди сприятливо відбивається на здоров'я і допомагає відволіктися від щоденних стресів. Хоча це місце і забирає більше сил і часу., але в результаті, приносить високий урожай, що веде до відмінного настрою та самопочуття.

  Якісний благоустрій саду є не меншими витратами часу, чим посадка та догляд за рослинами. Це обумовлено створенням комфортних умов зростання, а також підвищеної функціональності для правильного догляду за культурами. Також зовнішній вигляд садової ділянки чудово може розповісти про власника дачі.

  Оформлення саду. Ландшафтний дизайн

  Наша компанія пропонує послуги зі створення різних ландшафтних дизайнів, в тому числі дизайн саду дачі будь-якого виду та складності. Наша команда фахівців завжди готова допомогти досягти відмінних результатів.. Велика любов до своєї роботи, наявність необхідного обладнання, а також перевірений часом професіоналізм дозволяє пов'язати всі компоненти., щоб територія набула почуття природної гармонії. Наявність великого досвіду дозволяє гарантувати виконання якісної роботи в найкоротші терміни..

  Наші послуги включають:

  — Проектування саду

  — Пейзаж зараз

  — Озеленення саду

  — Благоустрій саду

  — Оформлення саду

  Процес створення та благоустрою саду дуже трудомісткий, що вимагає певних знань та досвіду, а також великих витрат часу та сил. Для запобігання негативним наслідкам та різним помилкам, вкрай рекомендується звернутися до компанії-професіонала. Наша компанія з радістю допоможе реалізувати всі Ваші задуми у кращому вигляді. Однак, Якщо ви, все ж, наважтеся провести всі роботи самостійно, то – нижче подана інформація виявиться для Вас вкрай корисною.

  Проектування та оформлення саду

  США. Ландшафт

  Ландшафт у саду завжди необхідно починати з визначення відповідей на питання розміщення ділянок з різних видів культур, а також забезпечення необхідного доступу до них у вигляді доріжок, що примикають.

  Створення доріжок

  При створенні доріжок необхідно дотримуватись певних правил. Матеріалом для їх створення може бути бетон, цегла, камінь або плитка, а також ґрунт, пісок чи дерево. Для правильного розміщення доріжок необхідно забезпечити поздовжні ухили для відведення води після дощу. Головну доріжку, що веде до садової ділянки, бажано прикрасити бордюром, що додасть необхідного ефекту закінченості картини.

  Обмеження площі зростання

  Наступним етапом необхідно забезпечити збереження порядку посадки, так як багато рослин мають властивість розростатися і змішуватися з іншими. Рідко це викликає естетичну привабливість, частіше навпаки.

  Допомогти уникнути таких моментів, а також обмежити площу розростання, може бордюрна стрічка. Ця стрічка являє собою пластик різної ширини та довжини, а також різноманітних кольорів, які надійно кріпляться та здійснюють свого роду функцію обмежувача. Стрічка дуже гнучка, що є неперевершеним плюсом для створення різного виду клумб. Такі бордюри довговічні і при правильному догляді можуть прослужити десятки років..

  Також, бордюрна стрічка допомагає створювати багатоярусні клумби, що позитивно впливає на кореневу систему рослин, прогріває ґрунт, а також обмежує доступ бур'янових культур.

  Газон

  садовий ландшафтВажливим буде створення газону в місцях., де посадка рослин не передбачена. Це допоможе створити ефект повноцінності всієї картини. Залежно від призначення газону можна використовувати два види культур:

  — Суміш вузьколистових злаків, які допоможуть досягти відмінної естетичної привабливості.

  — Суміш садово-паркова, яка підійде у місцях активного відпочинку, оскільки має підвищену стійкість до витоптування, однак є менш привабливою.

  Газон може бути невеликих розмірів. Різного виду клумби та квітники рекомендується встановлювати по краях, залишаючи цілісність центру. Привабливо виглядатиме пристрій дрібних декоративних чагарників у частині або всьому периметру площі газону.. Центр газону можна використовувати як окреме місце для вирощування особливо крихких рослин, де їх ніхто випадково не затопче.

  При благоустрої газону насіння ділиться навпіл, перша половина засівається в поздовжньому напрямку, друга – у поперечному. Насіння необхідно заглиблювати в землю не більше 2 см. Також дуже розумним буде не залишати на землі міток від підошв взуття, використовуючи при цьому дошки або листи фанери. Після посадки необхідно провести ущільнення за допомогою катка та подальший акуратний полив за допомогою розбризкувача. Перші сходи з'являються приблизно через два тижні.

  Догляд за таким газоном полягає в періодичній стрижці та поливі.. Першу стрижку необхідно здійснювати, коли трава виросте мінімум на 5 см заввишки. Також утримайтеся від прогулянок газоном у перший місяць.

  Додаткові прикраси

  Відмінним доповненням до саду можуть стати різного виду зони відпочинку. Якщо вона має на увазі тихий і затишний куточок для проведення відокремленого відпочинку у вузькому сімейному колі, що, в такому випадку, необхідно розміщувати цю територію в глибині дачної ділянки, у місці, прихованого від сторонніх очей серед посадок. Якщо ж, призначенням зони відпочинку є дозвілля у великій компанії, то необхідно виділити велику за розмірами територію на відкритому місці подалі від плодових дерев.

  Також, Вкрай рекомендується розбавити садові ландшафти використанням дерев'яних альтанок, лавок та садових гойдалок.