Садовий ландшафт та благоустрій саду у Києві.

  Пейзаж зараз

  Садова ділянка – це чудове місце для активного відпочинку. Праця на свіжому повітрі завжди сприятливо відбивається на здоров'я і допомагає відволіктися від щоденних стресів. Хоча це місце і забирає більше сил і часу., але в результаті, приносить високий урожай, що веде до відмінного настрою та самопочуття.

  Якісний благоустрій саду є не меншими витратами часу, чим посадка та догляд за рослинами. Це обумовлено створенням комфортних умов зростання, а також підвищеної функціональності для правильного догляду за культурами. Також зовнішній вигляд садової ділянки чудово може розповісти про власника дачі.

  Оформлення саду. Ландшафтний дизайн

  Наша компанія пропонує послуги зі створення різних ландшафтних дизайнів, в тому числі дизайн саду дачі будь-якого виду та складності. Наша команда фахівців завжди готова допомогти досягти відмінних результатів.. Велика любов до своєї роботи, наявність необхідного обладнання, а також перевірений часом професіоналізм дозволяє пов'язати всі компоненти., щоб територія набула почуття природної гармонії. Наявність великого досвіду дозволяє гарантувати виконання якісної роботи в найкоротші терміни..

  Наші послуги включають:

  — Проектування саду

  — Пейзаж зараз

  — Озеленення саду

  — Благоустрій саду

  — Оформлення саду

  Процес створення та благоустрою саду дуже трудомісткий, що вимагає певних знань та досвіду, а також великих витрат часу та сил. Для запобігання негативним наслідкам та різним помилкам, вкрай рекомендується звернутися до компанії-професіонала. Наша компания с радостью поможет реализовать все Ваши задумки в лучшем виде. Однак, Якщо ви, все ж, решитесь провести все работы самостоятельно, то – нижче подана інформація виявиться для Вас вкрай корисною.

  Проектирование и оформление сада

  Сад. Ландшафт

  Ландшафт у саду завжди необхідно починати з визначення відповідей на питання розміщення ділянок з різних видів культур, а також забезпечення необхідного доступу до них у вигляді доріжок, що примикають.

  Створення доріжок

  При створенні доріжок необхідно дотримуватись певних правил. Материалом для их создания может быть бетон, цегла, камень или плитка, а также грунт, песок или дерево. Для правильного розміщення доріжок необхідно забезпечити поздовжні ухили для відведення води після дощу. Головну доріжку, що веде до садової ділянки, бажано прикрасити бордюром, що додасть необхідного ефекту закінченості картини.

  Обмеження площі зростання

  Наступним етапом необхідно забезпечити збереження порядку посадки, так как многие растения имеют свойство разрастаться и смешиваться с другими. Рідко це викликає естетичну привабливість, частіше навпаки.

  Допомогти уникнути таких моментів, а також обмежити площу розростання, може бордюрна стрічка. Ця стрічка являє собою пластик різної ширини та довжини, а також різноманітних кольорів, які надійно кріпляться та здійснюють свого роду функцію обмежувача. Стрічка дуже гнучка, що є неперевершеним плюсом для створення різного виду клумб. Такі бордюри довговічні і при правильному догляді можуть прослужити десятки років..

  Також, бордюрна стрічка допомагає створювати багатоярусні клумби, що позитивно впливає на кореневу систему рослин, прогріває ґрунт, а також обмежує доступ бур'янових культур.

  Газон

  садовий ландшафтВажливим буде створення газону в місцях., де посадка рослин не передбачена. Це допоможе створити ефект повноцінності всієї картини. Залежно від призначення газону можна використовувати два види культур:

  — Суміш вузьколистових злаків, які допоможуть досягти відмінної естетичної привабливості.

  — Суміш садово-паркова, яка підійде у місцях активного відпочинку, оскільки має підвищену стійкість до витоптування, однак є менш привабливою.

  Газон может быть небольших размеров. Различного вида клумбы и цветники рекомендуется устанавливать по краям, оставляя целостность центра. Привабливо виглядатиме пристрій дрібних декоративних чагарників у частині або всьому периметру площі газону.. Центр газона можно использовать как отдельное место для выращивания особо хрупких растений, где их никто случайно не затопчет.

  При благоустройстве газона семена делятся пополам, первая половина засевается в продольном направлении, вторая – в поперечном. Семена необходимо углублять в землю не более 2 см. Також дуже розумним буде не залишати на землі міток від підошв взуття, використовуючи при цьому дошки або листи фанери. После посадки необходимо провести уплотнение с помощью катка и последующий аккуратный полив с помощью разбрызгивателя. Первые всходы появляются примерно спустя двух недель.

  Догляд за таким газоном полягає в періодичній стрижці та поливі.. Першу стрижку необхідно здійснювати, коли трава виросте мінімум на 5 см заввишки. Також утримайтеся від прогулянок газоном у перший місяць.

  Додаткові прикраси

  Відмінним доповненням до саду можуть стати різного виду зони відпочинку. Если она подразумевает тихий и уютный уголок для проведения уединенного отдыха в узком семейном кругу, що, в таком случае, необходимо размещать данную территорию в глубине дачного участка, в месте, скрытом от посторонних глаз среди посадок. Якщо ж, назначением зоны отдыха является проведение досуга в большой компании, то необхідно виділити велику за розмірами територію на відкритому місці подалі від плодових дерев.

  Також, Вкрай рекомендується розбавити садові ландшафти використанням дерев'яних альтанок, лавок та садових гойдалок.