Система автополива

    Система автополива

    Система автополива дозволяє забезпечувати Ваш сад вологою без Вашої участі. Вам достатньо один раз запрограмувати систему – і вона буде вмикатися та вимикатися за таймером.

    Перш ніж встановити систему автополиву, необхідно спроектувати її розташування. Наші інженери довгі роки займаються проектуванням подібних систем спільно з ландшафтними дизайнерами та архітекторами., розподільчими норми поливу, виходячи з потреб рослин.

    Звертаючись до фахівців, Ви можете бути впевнені, що система автополива буде встановлена ​​та запрограмована правильно та не зіпсує зовнішній вигляд Вашої ділянки.

     

    Система автоматичного поливу складається з:

    • контролера управління системи;
    • електромагнітних клапанів;
    • роторних дощувачів;
    • датчика погоди;
    • дистанційного пульта керування системою.
    Схема системи автополиву

    Схема системи автополиву

    Контролер є основним елементом системи. З його допомогою можна вмикати по черзі електромагнітні клапани – це забезпечує ефективність поливу.. Коли закривається один клапан, відкривається інший. Таким чином, автополив відбувається у безперервному циклі. Контролер дозволяє здійснювати полив у заданий час у певній зоні..

    Електромагнітний клапан відповідає за групу роторних дощувачів, які забезпечують полив територій різної площі. Їхня кількість залежить від кількості зрошуваних зон. Клапани з'єднуються між собою кабелем, який підключений до контролера.

    Дощувачі (спринклери) подають та розпорошують воду. Вони мають великий вибір поливальних головок. Від виду дощувача залежить зрошувана площа ділянки, радіус поливу (від 0,6 до 30 м). Використовуючи різні форсунки, можна полити не лише невеликі території, але навіть футбольне поле.

    Датчик погоди відключить автополив у дощову погоду, при шквальних поривах вітру чи заморозках. Датчик дозволяє здійснювати доречний та своєчасний полив..

    Дистанційний пульт керування дає можливість здійснювати не лише запрограмований полив, але також додатково зрошувати зони ділянки при необхідності.

     

    Система автополива установка

    Монтаж системи автополиву

    Монтаж системи автополиву

    Перед встановленням системи автополиву фахівці розробляють план з урахуванням зон ділянки та рослин, що ростуть..

    Далі йдуть етапи встановлення:

    1. Роються траншеї для трубопроводів.
    2. Прокладаються труби, потім з'єднуються.
    3. Відбувається монтаж обладнання та вузлів системи: труби приєднуються до джерела водопостачання, а на іншому кінці труб розміщуються розбризкувачі. Далі проводиться програмування пристрою для різних зон.
    4. Систему перевіряють на герметичність та правильність функціонування.
    5. Траншеї засипаються, трамбується ґрунт, відновлюється газон.

     

    Система автополиву обслуговування

    Обслуговування системи автополиву

    Обслуговування системи автополиву

    Обслуговування здійснюється, в середньому, двічі на рік – восени та навесні, при консервації та розконсервації.

    При консервації відключають живлення системи, демонтують насос, та переносять для зберігання в тепле приміщення. Воду зливають, а трубопровід продувають за допомогою компресора. Якщо в трубах утворюється лід – це може призвести до їх розриву та поломки системи..

    Розконсервацію проводять у квітні-травні. Насамперед перевіряють вільний хід валу насоса. Далі підключають накопичувальну ємність, встановлюють насос. Перевіряють справність обладнання, промивають фільтри. Потім слідує перевірка контролера (чи збереглися попередні установки), а також датчика погоди. Перед запуском системи тестують клапани (щодо відсутності витоків) і крапельки роси.

    Для правильного функціонування системи потрібна також профілактика, чищення та ремонт.

    Один-два рази на місяць слід проводити огляд системи автоматичного поливу на наявність ушкоджень. Фільтри форсунок дощувачів чистять також 1-2 рази на місяць.

     

    Ремонт системи автополиву

    Ремонт системи автополиву

    Ремонт системи автополиву

    При виявленні поломки системи автоматичного поливу слід звернутися до фахівця. Він зможе точно визначити причину, через яку виникла та чи інша неполадка, усунути її, а також дасть пораду щодо догляду за системою, щоб уникнути повторної поломки..

     

    Основні причини відмови роботи системи автополиву:

    • прорив системи трубопроводу;
    • поломка насосного обладнання;
    • механічні пошкодження елементів системи;
    • розрив кабелів;
    • згоряння пульта управління.

    Ці поломки можуть виникати при неякісному або несвоєчасному обслуговуванні системи, а також при використанні низькоякісного обладнання.

     

    Звертаючись до нас, Ви забезпечите своїй системі автополиву багаторічний термін служби. Ми здійснимо всі роботи – починаючи з встановлення та закінчуючи ремонтом.

     

    Ознайомитися з цінами на наші послуги можна ТУТ.

    Замовити виїзд фахівця Ви можете за телефонами, а також, залишивши заявку на безкоштовну консультацію ТУТ.