Створення декоративних композицій

  Найкращим вираженням любові до природи із поєднанням справжнього мистецтва є грамотне створення декоративних композицій. Адже, ніщо так не пробуджує почуття гармонії, естетики та єдності як створення та споглядання ландшафтних композицій. Різного виду декор може послужити відмінним засобом завершального штриху, що дозволяє доповнити Ваш сад новими фарбами..

  Як і живопис, так цей вид декорування є плотом уяви та поєднання законів мистецтва. При правильному поєднанні можна досягти ефекту гармонії кольорів., мальовничих просторів та контрастних форм, насичених правильним освітленням.

  Створення декоративних композицій у Києві

  Наша компанія пропонує послуги зі створення декоративних композицій у Києві будь-якого виду та складності. Досвід і знання наших фахівців дозволяють пов'язати всі закономірності форм та колоритів у природі та підібрати композиції так, щоб пейзаж набув особливої ​​цінності та єдності ландшафтної картини. Кожна команда укомплектована всім необхідним для проведення робіт максимально якісно та вчасно. Ми виконуємо як роботи разової спрямованості, так повний комплекс обслуговування цього незвичайного дива.

  Процес створення декоративних композицій та вміння правильно поєднувати це все з природою, вимагає певних знань та досвіду, а також часу та сил. Тому, вкрай рекомендується звернутися до фахівців у цій галузі. Ми з радістю допоможемо Вам доповнити сад надзвичайними фарбами. Однак, якщо, все ж, Ви наважитеся провести всі роботи самостійно, то нижче представлена ​​інформація виявиться для Вас дуже корисною.

  Поради щодо створення декоративних композицій

  Однією з найголовніших умов якісної декорації є поглиблене вивчення всіх закономірностей природних явищ. В іншому випадку, всі роботи можуть призвести до дисгармонії навколишнього середовища.

  Наші засоби сприйняття спочатку визначають колір, а потім уже форму. Тому, важливо, щоб холодні та теплі, пасивні та активні кольори грамотно поєднувалися в навколишній обстановці. Правильне поєднання може зробити з Вашого саду справжній витвір мистецтва, а неправильне перетворити на бездушний простір позбавленого всякого сенсу.

  Існують певні принципи та методи складання композицій, які є універсальними для будь-якого виду мистецтв., у тому числі і у створенні ландшафтних композицій.

  Для складання груп із різних або одного виду рослин необхідно застосувати прийом розмаїття, тобто посилити діаметрально протилежні ознаки. Наприклад, якщо у Вас квітник з рослинами рясніє блакитним кольором, то додавання до нього інших рослин жовтих або абрикосових відтінків надасть відчуття насиченості та яскравості або поєднання рослин з великим і дрібним листям, дадуть останній візуально зменшувальні властивості, а фактура загального вигляду стане чіткішою. Контрастною ознакою має і поєднання різного виду рослин, належать різноманітним тематичним групам, такі як злаки та троянди.

  Другим методом є метод нюансу. Цей метод дозволяє приховати невеликі розбіжності форм та відтінків, розмірів листя квітів за загальною картиною, яка стає помітною лише дуже уважному спостерігачеві.

  Третім методом можна використати метод відображення. Він заснований на повторенні кольорової гами різних рослин. Цей метод дозволяє поєднувати різкі різновиди форм рослин та їх розмірів. Так, форма крони кулі клена Глобози відмінно відбивається кулях туї Даніка зеленого кольору.

  Четвертим, але не менш ефективним, є метод повтору. Він поєднує в собі прийоми повтору того самого виду рослин через рівні проміжки для надання композиції цілісності..

  Найголовнішим нюансом застосування всіх цих видів методів є пропорційність та збалансованість усієї композиції, тобто врівноважування лівої та правої частини щодо місця огляду.