Стрижка дерев

  Стрижка дерев

  Як правило, на кожній садовій ділянці присутні дерева. Існують плодові та декоративні види. У цій статті ми поговоримо про фігурну стрижка дерев декоративних типів.

  Найчастіше декоративну стрижку дерев зручніше здійснювати на хвойних породах. Вони найкраще підходять для створення різного виду форм. З них можна робити різноманітні постаті. Це можуть бути і прямокутні фігури – кулі, кубики, паралелепіпед, комбіновані варіанти, а також всілякі форми – статуї звірів, птахів, шахові фігури, скульптури людей та багато інших.

  Декоративна стрижка дерев і чагарників називається топіар. Це мистецтво створення різних форм із зелених рослин. Воно з'явилося ще за часів Римської Імперії. Згідно з документами, дійшли до наших днів, перша людина, який спробував втілити у життя це мистецтво, був придворний самого Цезаря. Його звали Калвена.

  Для створення незвичайних форм також використовуються спеціальні металеві конструкції. Вони встановлюються поверх рослини, а коли воно починає розростатися за межі каркасу – його обережно підрізають, надаючи йому бажаної форми.

  Стрижка хвойних дерев здійснюється гострими ножицями для стрижки дерев. Також можуть використовуватись сектори та інші спеціальні інструменти.

  У техніці стрижки хвойних дерев відео може Вам допомогти більше, чим прочитані матеріали. Таким чином, Ви зможете самі спостерігати за процесом стрижки, не уявляючи її у себе в голові.

  А якщо Ви ніколи не займалися стрижкою, то краще запросити професійних садівників, які знають техніку стрижки чагарників та дерев. Вони точно не зіпсують Ваші дерева, і Вам не доведеться чекати, поки необережно обрізані гілки відростуть знову.

  З допомогою стрижки дерева можна перетворити на яскраві елементи саду. Адже погодьтеся, що пострижене дерево виглядає значно акуратніше від залишеного напризволяще долі.

  Якщо Ви бажаєте мати гарні скульптурні композиції з дерев на Вашій ділянці, краще звернутися за допомогою до нас. Фірма «Шалений садiвник» допоможе Вам зробити з Вашого саду саме те, що Ви хотіли б побачити.

  У тому випадку, якщо у Вас на ділянці немає придатних для стрижки кущів та дерев, ми готові надати Вам все необхідне, виходячи з Ваших побажань.

  А після посадки садівники підстрижуть Ваші рослини та зроблять із них гарні фігури..