Стрижка газону Київ

  Мати гарний газон хоче кожен власник своєї ділянки. Однак не всім вдається надати йому охайного і свіжого вигляду. Процес догляду за газоном дуже складний та тривалий. Одне з найважливіших місць у ньому відводиться стрижке газона у Києві.

  1429155621_7Перша стрижка проводиться по досягненню трави 10 сантиметрів.. На перший погляд може здатися, що рослини ще дуже слабкі та ризикують бути затоптаними вами та газонокосаркою. Але не варто хвилюватися. Найперша стрижка газону Київ піде тільки на користь. Після притоптування трава зміцниться, почне створювати щільний шар дерну. А оскільки газонокосарку ви рухатимете перед собою, то ступати ви будете вже по скошеній траві. Так що не хвилюйтеся - ви не нанесете стрижкой газона у Києві йому шкода.

  Стригти газон найкраще за сухої погоди, але щоб грунт був злегка вологим. Якщо трава буде мокрою, то газонокосарка швидко засмічиться. А якщо земля буде надто сухою, то рослини будуть легко вириватися з коренем. Саме тому слід дотримуватися золотої середини.

  Ножі газонокосарки мають бути гострими, щоб зрізати траву, а не м'яти її. Оптимальна висота газону, при якій він виглядає доглянуто - це 5 сантиметрів. Якщо трава виросла на кілька сантиметрів вище – то настав час приступити до стрижке газона у Києві. Робити це потрібно приблизно один раз на тиждень. Тоді ваш зелений килим завжди матиме гарний вигляд.

  газон_2587197bДля того, щоб уникнути утворення нерівних смуг після часу стрижки газону Київ, потрібно щоразу під час чергової процедури змінювати напрямок стрижки на перпендикулярний. А щоб газонокосарка не зашкодила, слід заздалегідь прибрати з газону все зайве (каміння, тріски, палиці і т. d.).

  Перед стрижкою газону Київ його потрібно «розчесати». Скористайтеся граблями чи віником – і розрівняйте всі нерівні груди землі, а також підніміть нагнілі травинки вертикально, щоб леза могли їх зрізати.

  Остання осіння стрижка газона у Києві не повинна супроводжуватись холодним вітром. Інакше кінчики травинок можуть отримати обмороження – і це негативно вплине на зовнішній вигляд газону наступного року..

  ukhod-za-gazonnojj-travoj-strizhka-gazona-04Процес стрижки газона у Києві вимагає чималих витрат сил, енергії, а також знань. Якщо ви хочете спростити собі завдання догляду за своїм зеленим килимом, то найкращий спосіб для вас – це звернутися до фахівців. Ми надамо вам кваліфікованих працівників, які здійснять стрижку газона у Києві швидко та якісно. А вам залишиться тільки насолоджуватися його доглянутим зовнішнім виглядом.