Терасний декінг на ділянці

  Благоустрій дачі

  Порівняно новий матеріал, застосовуваний у котеджному і взагалі у заміському будівництві та при реалізації ідей у ​​ландшафтному дизайні – терасний декінг – вже завоював безліч шанувальників. А ця палубна дошка справді унікальна – нею можна покрити палуби яхт., пірси та причали, доріжки на ділянці та навколо басейну, влаштувати огорожі та ще багато іншого.

  До матеріалів подібного призначення завжди висувалася безліч суворих вимог, насамперед щодо якості та надійності, адже їх чекає довга служба на відкритому все вітрам і атмосферним явищам просторі. Зрозуміло, для цього використовувалася найякісніша і найміцніша деревина, в основному екзотичних порід.

  Такий декінг є і зараз, проте він дуже дорогий, а ось розробка нового покоління палубної дошки принесла чудові результати. До унікальних властивостей природного дерева було додано стійкість та міцність полімерів., а вийшло в результаті, що новий матеріал за багатьма параметрами став перевершувати деревину. Так терасна дошка стала називатися деревним композитом..

  Призначений він для довговічних конструкцій. Будь-яка споруда, що знаходиться на відкритому повітрі, тільки виграє від застосування декінгу, тому що він не деформується від вологості, спалахує насилу, не відає грибка та гниття, екологічно безпечний, та й морози навіть під -50оС йому дарма. Міцністю терасна дошка теж має завидну, витримуючи навантаження на квадратний метр своєї поверхні до 2 тонн. Десятиліттями не втрачає гнучкості та кольору, декінг сьогодні став улюбленим матеріалом дизайнерів з ландшафту.

  Деревно-композитні профілі можна використовувати і для зовнішнього оздоблення різних лав та парканів., клумб і поручнів - скрізь, де інші матеріали прийдуть у непридатність від шкідників, снігу або сонця більш-менш швидко, декінг покаже неймовірну витривалість.

  При цьому монтаж покриттів з декінгу досить простий., в принципі, маючи деякий досвід і певну вправність, покриття можна зібрати самостійно, дотримуючись набору нескладних правил. Особливого догляду за деревно-композитними профілями не потрібно, він за своїми властивостями успішно протистоїть будь-яким зовнішнім агресивним впливам. А щодо вартості – так її просто не порівняти з аналогічними дошками з рідкісної та часом примхливої ​​тропічної деревини..