Прибирання дачних ділянок

  Дача, що дісталася вам у спадок, або зарослий травою двір можуть перетворитися на прикру неприємність, але за бажання їх можна швидко привести у пристойний вигляд. У цій статті ми розповімо про те, як здійснити прибирання дачних ділянок самостійно або за допомогою спеціалістів.

  З чого почати?

  Якщо ви купили дачу, повністю заросла травою, то спочатку здійсніть мінімальне прибирання, щоб ви могли озирнутися і нормально підійти до господарських споруд. Оскільки ходити високою травою не надто зручно, адже в ній може бути бите скло, будівельна арматура та сміття, то насамперед слід скосити траву і зібрати сміття. Після цього можна озброїтися олівцем та чистим аркушем паперу, щоб приступити до огляду дачної ділянки.

  Під час першого екскурсу звертайте увагу на найменші дрібниці, наприклад, стопку цегли, арматуру, бруси та дошки біля сараїв, стару голуб'ятню, адже всі ці дрібниці можуть потім стати в нагоді в господарстві. Другим етапом є уважний огляд дачних споруд, можливо, краще відразу це зробити разом із фахівцем з дрібного поточного ремонту. Будьте готові до того, що старі будівлі потрібно буде знести і замість них збудувати нові.

  Кожна сім'я має різний сімейний бюджет. Залежно від кількості грошей, виділених на облаштування дачі, ви можете почати упорядковувати будинок. Якщо бюджет обмежений, то можна спочатку облаштувати одну чи кілька кімнат, відремонтувати комунікації.

  На сьогоднішній день не існує єдиного правильного алгоритму прибирання дачних ділянок. Ви можете робити кілька робіт з облагородження одночасно: косити траву, підрізати дерева, налагоджувати комунікації та виконувати дрібний поточний ремонт.

  Після того, як скошена трава та вивезене сміття можна здійснити до облагородження території: перекопування городу, підрізування крон плодових дерев, ландшафтному дизайну. Чиста доглянута територія передбачає прикрасу. Для цього можна вибрати однорічні та багаторічні квіти та чагарники. Молоді чагарники біля будинку, гарний сад, кілька виноградних лоз біля порога створять на дачі атмосферу затишку.

  Послуги з прибирання дачних ділянок у Києві та Одесі

  Зовсім не обов'язково здійснювати прибирання самостійно. Компанія «Шалений садівник» виконує осіннє прибирання ділянок та весняне прибирання ділянок у Києві та Одесі., у нас також можна замовити вивіз сміття з дачної ділянки. Висококваліфіковані фахівці з ландшафтного дизайну допоможуть вам зробити дачу найкомфортнішим місцем для сімейного відпочинку.

  Для того, щоб дізнатися ціни на цей вид послуг, ви можете зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Компетентний менеджер компанії зв'яжеться з вами найближчим часом і допоможе визначитися з переліком необхідних робіт та їх вартістю.