Прибирання прилеглої території від сміття

  Пересадка дерев

  Придбання заміської ділянки чи дачі – це радість, безліч клопотів, які з ним пов'язані. У тому випадку, якщо ділянка давно не використовувалася, він може мати зовсім непривабливий вигляд і його стан буде далеким від ідеального. Ще однією важливою причиною, коли господарі замислюються про прибирання прилеглої території в Одесі та Києві, є ремонт, після якого залишаються гори будівельного сміття.

  Як здійснити очищення території від сміття своїми силами

  Існує кілька методів очистити прибудинкову територію. Розглянемо основні.

  Прибирання сміття за допомогою компостної ями. Створення компостної ями – зручний варіант, широко використовується багатьма дачниками. Основною перевагою даного рішення є те, що згодом звичайне дачне сміття перетворюється на якісне добриво для підживлення рослин. До нестачі компостної ями можна віднести лише те, що в неї можна поміщати лише відходи органічного походження.

  vyvoz_musora

  Спалювання сміття. Обрізання плодових дерев, прибирання листя, профілактичне очищення ділянки, як правило, залишають по собі досить багато відходів. Найпростішим способом їх утилізації є спалювання на багатті. Цей метод хороший ще й тим, що в цей час ви можете зібрати родину та сусідів, щоб порадувати їх добрим шашликом.

  Екологічна утилізація відходів. Звичайне сміття може отримати друге життя. Наприклад, у Японії з промислових та побутових відходів намивають навіть цілі острови. Якщо після прибирання у вас залишилися цеглини, арматура, залишки бетону, то їх чудово можна пустити на фундамент для нової садової альтанки. Залишки панелей, каміння та блоки стануть чудовою основою красивих садових доріжок.

  Вивіз сміття. Цей варіант є одним із найбільш популярним, коли йдеться про будівельне сміття. У цьому випадку знадобиться спеціальна машина та кілька вантажників.

  Перед тим як здійснювати утилізацію побутових та будівельних відходів, подумайте про методи їх попереднього зберігання.. Для цього найкраще підійдуть великі дерев'яні короби або пластикові контейнери.. Таких ємностей має бути кілька (для різних типів відходів). Вони можуть бути будь-якого розміру та форми. Встановлювати контейнери для сміття потрібно на спеціальному бетонованому майданчику. Щоб не псувати ландшафт і вид з вікна, їх можна замаскувати лозами винограду., парканом або живоплотом із вічнозелених чагарників.

  Вартість прибирання території

  Де б ви не знаходилися: в Одесі або в Києві швидко замовити прибирання території можна звернувшись до фірми «Шалений садівник». Досвідчені фахівці розрахують кошторис та запропонують вам вивіз сміття (за необхідності надамо вантажників) на автомобілях Камаз, Газель, Зіл. Ми також можемо взяти на себе весь клопіт з облагородження дачних ділянок, спилу дерев, викорчовування пнів та всіх видів ландшафтного дизайну

  .Розцінки на прибирання території залежать від виду та складності виконуваних робіт. Приймаємо будь-яку форму оплати. Замовити послугу можна, заповнивши спеціальну форму на сайті або зателефонувавши нам по телефону. Кваліфіковані менеджери компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання і зроблять все можливе для того, щоб ваша дача викликала подив у сусідів.