Догляд за квітами Київ

  Квіти – це прикраса будь-якої ділянки. Погодьтеся, що якби не було цих прекрасних рослин, то однотонний зелений сад виглядав би тужливо. Також важливий і правильний догляд за квітами у Києві. Квіти створюють атмосферу. Одні цвітуть влітку, інші – восени, треті – навесні. І весь цей кругообіг квітів надає ділянці яскравого вигляду..

  Посадити квіти може кожен. Але зробити так, щоб вони добре прижилися на своєму місці, щоб цвіли в потрібний момент і не зазнавали нападу шкідників – це дуже складне завдання. Догляд за квітами у Києві – це трудомісткий процес, впоратися з яким може лише фахівець.

  У нас ви можете замовити послуги професіоналів, які здатні перетворити ваш сад на справжній оазис, потопаючий у яскравих фарбах! Звичайно ж, ми не сперечаємося, з тим, що ви можете самостійно зайнятися доглядом за вашими рослинами - і тому ми дамо вам кілька порад, які дозволять вам подбати про ваші квіти.

  Почнем з того, що при посадці слід враховувати тип квітки, його розміри, вимоги до певного типу ґрунту, період цвітіння.

   

  42188161053

  Розберемося з типами кольорів.

  Багаторічні – півонія, дельфініум, лаванда, гвоздика, ромашка, ірис та інші. Їх достатньо висадити один раз – і вони кілька років радуватимуть вас своїми квітами..

  Дворічні – дзвіночок, ромашка, мальва, незабудка, лунарія. У перший рік життя вони формують розетку, а цвітуть лише на другий рік. На зиму їх викопувати не потрібно.

  Однорічні – мак, календула, чорнобривці, підключення, агератум, амарант та ін. Висаджуються у вигляді розсади, цвітуть лише один раз, після чого гинуть. Але можуть продовжити своє існування у вигляді насіння, які квіти встигають викинути після того, як відцвіли.

  Бульбові та бульбоцибульні – бегонії, жоржини, гладіолуси. Їх необхідно викопувати на зиму і знову висаджувати навесні.

  Цибульні – нарцис, гіацинт, крокус, тюльпан. Добре переносять зимівлю у відкритому ґрунті. До осені стебло відмирає, а навесні знову випускає стрілку, на якій потім формується квітка.

   

  квіти-в-саду-дизайн

  Квіти можна висаджувати хаотично, проте набагато ефектніше вони виглядають, коли висаджені певним чином. Відповідно догляд за квітами Київ також залежить від виду квітника.

  На клумбі можна зустріти рослини, висаджені у вигляді кола, квадрата або будь-якої іншої форми. Квіти, висаджені у вигляді рабатки, мають вигляд смуги шириною від 0,5 до 3 метрів. Бордюри з рослин служать обрамленням для клумб.. Якщо ви хочете посадити різні квіти поруч - це вже буде називатися міксбордер. Віддаєте перевагу яскравим кольоровим плямам у різних частинах газону? Втілити цей задум вам допоможуть солітери - одиночні великі квітучі рослини - наприклад, півонії.

  Найскладнішим для догляду за квітами у Києві квітником є ​​альпінарій. Він є садом або гіркою, де квіти висаджені ярусами. Між ними можна викласти гарне каміння, встановити декоративні садові скульптури – загалом, оформити все так, як вам подобається.

   

  uhod-za-cvetami

  Для догляду за квітами у Києві необхідно дотримуватися кількох правил:

  • здійснювати своєчасний полив;
  • зробити борідки для води, а не поливати під корінь;
  • проріджувати, якщо рослина сильно розрослася;
  • підгодовувати квітку необхідними добривами;
  • перекопувати ґрунт глибоко – щоб знищити гусениць та личинок, які можуть завдати шкоди квітці;
  • видаляти засохлі частини протягом сезону, а на зиму обрізати наземну частину рослини, щоб на ньому не збереглися хвороботворні суперечки.

  Щоб догляд за квітами Київ був для вас лише насолодою - краще запросити для цього фахівців. Вони допоможуть вам скласти план посадки рослин, розподілити зони, де вони виростатимуть, підгодують їх необхідними добривами, знищать шкідників та забезпечать квітам найкращі умови для існування.