Догляд за квітами
Догляд за квітами вимагає чимало сил та знань. За кожною квіткою необхідний особливий догляд.
Ми надаємо Вам послуги найкращих садівників, які знають свою справу. Вони багато років займаються доглядом за квітами і знають, що краще для одного і зовсім не підходить для іншого.
Якщо Ви бажаєте самі доглядати ваші квіти, Ви можете ознайомитися з наведеною нижче корисною інформацією, яка допоможемо Вам у цьому.
Квітковий сад може тішити око довгий час, якщо підбирати квіти з різним періодом цвітіння. Також слід враховувати потребу квітки у світлі та волозі, його розмір, колір, особливості вегетативного зростання, поживність грунту та ін.
Квіти бувають: однорічні, дворічний, багаторічні, цибулинні, бульбові та бульбоволуковичні.
До однорічних відносяться астра, братки, календула, макс, чорнобривці та багато інших. Вони розмножуються насінням, проте деякі види висаджують розсадою. Цвісти однолітники починають уже через 6-8 тижнів після посадки.
Дворічні квіти у перший рік життя формують лише розетку, а цвісти починають через рік. Ці рослини добре переносять зиму, їх не потрібно викопувати. Розмножуються насінням. До них відносяться: мальва, дзвіночки, ромашки, турецька гвоздика та ін.
Багаторічні квіти висаджуються один раз і ростуть на одному місці кілька років – наприклад, півонії можуть жити так десятиліттями. До цього виду належать також такі квіти., як: Флокси, ехінацея, папороть, ромашка, ірис, дельфініум та ін. Вони чудово зимують, а навесні знову пускають паростки.
До цибулинних квітів відносяться: тюльпан, лілія, нарцис, гіацинт та ін. Вони добре зимують у відкритому ґрунті. Восени надземна частина відмирає, а навесні знову починає рости. Деякі види необхідно вкривати під час сильних морозів.
Бульбяні та бульбоцибульні квіти необхідно на зиму викопувати, а навесні висаджувати знову. До таких видів належать такі квіти.: гладіолуси, жоржини, бегонії та ін.
Поради щодо догляду за квітами:
— Якщо квіти сильно кущаться, на всі боки розкидають пагони або викидають вертикальні стебла заввишки 1-2 метрів, їм потрібна підв'язка. Для опори використовують дерев'яні кілки або обв'язують кущ сталевим дротом.. Це стосується квітів таких видів, як: півонії, гладіолуси, жоржини, дельфініуми, а також кучеряві рослини.
— Бур'яни, ростуть навколо квітки, необхідно випалювати.
— Добриво ґрунту посприяє інтенсивному зростанню та пишному цвітінню рослини.
— Мульчування (посипання мульчою, що складається з піску, торфу та землі) допоможе зберегти вологу в ґрунті та запобігатиме росту бур'янів.
— Поливати слід у борозенки. Якщо відбувається швидке запливання ґрунту, то кожні 2-3 поливу необхідно її розпушувати.
— Якщо рослина сильно розрослася – потрібно її розділити та пересадити, щоб йому було достатньо місця для зростання.
— Глибоке перекопування ґрунту сприяє знищенню гусениць та личинок комах, які можуть пошкодити квітку.
— З квітки слід зрізати відцвілі частини. На зиму необхідно обрізати стебла та листя багаторічних рослин, оскільки на них можуть зберегтися суперечки та інші джерела хвороб.
Існує кілька видів квітників:
— клумби – ділянки різної форми, засаджені квітами;
— рабатки - рівні смуги шириною від 0,5 до 3-х метрів із квітів різних видів;
— бордюри – однорядні та дворядні смуги шириною до 0,5 метрів, які служать обрамленням для клумби;
— міксбордери – квітники, в яких рослини розташовуються у довільному порядку;
— солітери – великі рослини, висаджені поодинці серед газону;
— альпінарій - кам'яниста гірка або сад, у якому квіти висаджуються ярусами.
Наші фахівці створять для Вас будь-який квітник відповідно до Ваших побажань.. Також вони врахують усі особливості рослин, розкажуть Вам, як правильно їх доглядати і, якщо потрібно, допоможуть Вам у цьому.
Ціни послуг на догляду за квітами в Одесі та Києві можна дізнатися ТУТ.
Ви можете запросити наших садівників, зателефонувавши нам за телефонами, або заповнивши заявку на безкоштовну консультацію ТУТ.