Догляд за кущами Київ

  Догляд за кущами у Києві зводиться до кількох основних моментів:

  • 1340184292полив;
  • розпушування;
  • мульчування;
  • добриво;
  • обрізка.

  У першу чергу кущі потребують поливу.. Всі рослини потребують певної кількості вологи. Ступінь поливу залежить від типу рослини. Поливати потрібно в спеціально зроблену лунку з бортиками. Воду лити слід поступово, чекаючи, поки чергова порція вбереться в землю.

  Другий важливий момент у процесі догляду за кущами у Києві – це розпушування ґрунту. Після такої процедури збільшиться приплив повітря до коріння рослини, воно зможе отримувати більше поживних речовин, вода буде краще надходити до кореневої системи, а та у свою чергу швидше зміцнюватися. Вона також допомагає боротися зі шкідниками, які живуть у землі.

  Для розпушування підійдуть будь-якими садовими інструментами – граблі., до моти, вила або лопата. Головне – щоб вам було зручно працювати із вибраним інвентарем. Проробляти ґрунт потрібно не глибше, чим на 6-8 сантиметрів під рівнем крони, інакше ви ризикуєте зачепити коріння – і тоді догляд за кущами у Києві перетвориться на шкоду. За межами крони можна пропрацювати ґрунт на глибину 10-15 сантиметрів – тут коренева система не ризикує потрапити під ваш інструмент.

  Мульчування кущів – це покриття ґрунту шаром мульчі. У цій ролі виступають: перегній, гній або інша пухка суміш. Посипати цією сумішшю можна не лише під кущами, але й між ними. Мульча допомагає зберегти вологу у землі, перешкоджає її промерзанню та не дає бур'янам пустити коріння.

  get_imgЯкщо ви хочете стимулювати зростання рослини, то вам потрібно вдатися до наступного пункту в процесі догляду за кущами у Києві – це добриво. Вчасно внесені корисні речовини здатні підняти врожайність кущів, що плодоносять., а також покращити зовнішній вигляд та стан рослини. Кожен кущ потребує певних добрив у особливих дозуваннях.. Тому спершу, чим купувати якесь із них, визначтеся, які кущі ви хочете підживити. А от органічні добрива потрібні всім чагарникам і повинні підкладатися під рослини раз на три роки з розрахунку в середньому 6-8 кг на 1 квадратний метр.

  Обрізати кущі потрібно для того, щоб він набув необхідної форми і став давати більше плодів. Старі гілки потрібно обрізати, щоб їм на зміну могли приходити нові. але, знову ж, до кожного виду куща має бути свій підхід. Так, наприклад, висоту гілок малини слід підтримувати лише на рівні 160 сантиметрів. Таким чином, плоди малини матимуть оптимальний розмір.

  Саджанці смородини при посадці потрібно вкоротити до 2-4 нирок. Тоді пагони з підземної частини куща зростатимуть інтенсивніше. Після першого року куща смородини у нього сформуються 5-6 однорічних пагонів. Наступні 3-4 року після того, як опаде листя, потрібно залишати тільки 3-4 найсильніших нульових втечі (які виросли із землі), а всі, хто залишився, обрізати.

  smorodina.jpg_1636_33_1422018584Дотримання цих етапів щодо догляду за кущами у Києві сприятиме їх швидкому зміцненню на новому місці, допоможе їм сформувати гарну форму та підвищить їх врожайність.

  Якщо ви ще тільки початківець садівник, і вам складно розібратися з усіма цими моментами самостійно, то можете замовити у нас виклик фахівця з догляду за кущами у Києві. Він відповість на всі ваші запитання та допоможе забезпечити найкращі умови для ваших чагарників.