Догляд за чагарниками Київ
Садівники вирощують чагарники на ділянках для різних цілей. Одні види просто для краси, а інші – для того, щоб забезпечити собі смачні ласощі. Адже такі плодові чагарники, як малина, смородина, аґрус дають дуже смачні плоди.
Але для того, щоб рослини почали давати врожай, потрібен правильний догляд за чагарниками у Києві. На сьогоднішній день на цю тему можна знайти величезну кількість інформації. Тільки не у кожної людини знайдеться час на те, щоб не тільки все це прочитати, але також і детально у всьому розібратися.
Ми пропонуємо вам найпростіший спосіб по догляду за чагарниками у Києві – просто зверніться до нас, а ми надішлемо до вас фахівця, який проведе ретельний огляд ваших рослин, підкаже, як краще їх доглядати і зробить все необхідне, щоб ваші кущі мали ідеальні умови для зростання.
Для того, щоб ви розуміли, про який важливий процес йдеться, ми розповімо вам основну інформацію про догляді за чагарниками Київ.
Кущі бувають кількох видів:
- Декоративно-листяні чагарники служать для прикраси ділянки. Забарвлення їх листя може бути різноманітним – золотистим., пурпурним, зеленим, фіолетовим і навіть смугастим. Деякі кущі здатні змінювати свої кольори кілька разів – залежно від сезону.
- Красиво квітучі чагарники радують око своїми вишуканими та яскравими квітами. До таких видів рослин належать: троянда, бузок, рододендрон та інші. Яскраві акценти виграшно виглядають на тлі соковисто-зеленого листя.
- Плодові чагарники – це насолода не тільки для очей, але також і для рота. При правильному догляді за чагарниками у Києві вони здатні порадувати смачними та корисними плодами. Ці рослини вимагають найретельнішого догляду, оскільки кожна невірна маніпуляція може позначитися не тільки на їхньому зовнішньому вигляді, але також і на врожайності.
Основні правила догляду за чагарниками у Києві:
- своєчасний полив:
- обрізка гілок;
- удобрення ґрунту;
- знищення шкідників та боротьба з хворобами;
- підготовка до зими.
Розглянемо ці пункти докладніше по порядку.
Полив - це своєрідний прийом їжі для куща. Ви повинні забезпечувати рослину вологою повною мірою та підтримувати оптимальний рівень вологості, який є різним для кожного типу чагарнику. Поливати потрібно в лунки, воду лити потроху, щоб вона встигала вбиратися.
Обрізка потрібна кущам для різних цілей: для надання красивої форми (формувальна або декоративна), для омолодження (видаляються старі гілки), а також санітарна – для видалення пошкоджених та сухих гілок та для проріджування крони куща.
Добриво плодових кущів – це найефективніший спосіб збільшити їхню врожайність. Ґрунт не завжди може забезпечити рослину потрібними поживними речовинами. І тут на допомогу приходять спеціальні засоби. Підбір добрив залежить від типу рослини. Підгодовувати треба двічі на рік. Навесні в ґрунт вносяться азотні добрива, а восени комплексні та калійні.
Шкідники та хвороби – це два головні ворога чагарників. Щоб ці напасті не застигли рослину зненацька, рекомендується проводити обробку кілька разів на рік. Робити це краще за сухої погоди, оскільки препарати є токсичними для людини. Якщо ж на вашому чагарнику вже виникла хвороба, то слід звернутися до фахівця, який допоможе вам визначити вид захворювання, встановить його причину, порекомендує засоби для боротьби з навалою, а також розповість, який має бути подальший догляд за чагарниками у Києві.
Зима для рослини – це складний період. Не всі чагарники здатні впоратися із холодами самостійно. Теплолюбні види потребують укриття на зиму. Їх утеплюють крафт-папером, руберойдом або іншими нетканими матеріалами, які не сприятимуть випріванню куща. Для кущів використовують лапник. А розкривати рослини потрібно приблизно у середині квітня, коли встановиться тепла погода.
Якщо ви - садівник-початківець і ще не все знаєте про рослини, які хотіли б посадити чи вже завели на своїй ділянці – сміливо звертайтесь до нас. Ми допоможемо вам у всьому розібратися та забезпечимо вам професійний догляд за чагарниками Київ.