Влаштування сучасного ландшафтного дизайну

  Найбільш поширений і простий пристрій ландшафтного дизайну — газонні насадження різними травами. Надалі газонні покриття можна урізноманітнити додаванням окремо посаджених дерев або чагарників., оформленням різними видами квітів та всілякими їх композиціями у вигляді клумб, рабаток, садків та ін.

  Більш складні ландшафтні проекти включають елементи різні елементи більшого декору: різні скульптурні елементи, застосування каменів, розташування на проектованій території різних водойм (фонтанів, басейнів, озер та ін.).

  На додаток , як правило вже наприкінці роботи, додаються стилістично потрібні дрібні елементи декору, невеликі скульптурні композиції

  Усі зелені насадження ландшафту ніщо без його основи ( фон) — газонного покриття, які мають деякі відмінності. Виділяють два види газонів — англійська та мавританський варіанти. У чому їхня головна відмінність?

  Якщо англійський тип газонів передбачає наявність осоки та різних близьких родинних злакових, то мавританський тип при різноманітності трав передбачає і наявність польових квітів, що відрізняє його від англійської більш яскравим, святковим виглядом.

  Також, на відміну від англійської, який передбачає рівну та акуратну, але від цього не відповідає природному, стрижку газону, мавританський газон піддається косовиці всього рази два протягом року і це має більш невимушений природний вигляд, що більше притаманне для приватних забудов. В той час, як англійський газон більше «офіційний» варіант, властивий для ділових центрів та спортивних споруд.