Вертикальне озеленення

  Ніщо так не надає ефекту природної краси та злиття з природою, як вертикальне озеленення. Це процес є озеленення різних споруд, фасадів будівель і паркових споруд кучерявими рослинами, такими як ліана.

  Швидкий ріст, різноманіття кольорів та форм, а також здатність кучерявих рослин трансформуватися в будь-які форми, дозволяють досягти необмежених можливостей у створенні справжніх витворів мистецтв. За допомогою цього виду послуг можна перетворити будь-які будівлі, огорожі, укоси, навіси, підпірні стінки та інші малі архітектурні форми у куточки природної краси.

  Вертикальне озеленення у Києві та Одесі

  Вертикальне озеленення – це процес дуже важкий, що вимагає певних знань рослинного світу. Ми готові Вам у цьому допомогти. Наша компанія пропонує весь комплекс послуг вертикального озеленення в Одесі та Києві будь-якого виду та складності.. Команда досвідчених професіоналів з любов'ю до своєї справи виконати всі роботи з максимальною якістю та в стислий термін. Ми допоможемо правильно вибрати місце, рослини та дизайн, придатний для будь-кого, навіть найвибагливішого власника.

  Завжди готові виконати як роботу разової спрямованості, так і цілий комплекс заходів щодо обслуговування цього природного дива.

  Процес створення вертикального озеленення вимагає чимало витрат сил та часу, а також необхідного досвіду та обладнання. Тому, вкрай рекомендується звернутися до компанії-професіонала. Однак, Якщо ви, все ж наважтеся здійснити всі роботи самостійно, то – нижче, представлена ​​інформація буде для Вас вкрай корисною. Ми спробували зібрати корисну та цікаву інформацію для здійснення даного виду робіт максимально якісно..

  Корисні властивості вертикального озеленення

  Для початку створення злиття природи зі штучними об'єктами розберемося з позитивними властивостями такого процесу. До приємних наслідків можна віднести:

  — Відмінний зовнішній вигляд із строкатими або монотонними фарбами

  — Регуляція теплового режиму у приміщеннях

  — Маскування вад стін та фасадів

  — Відмінний засіб для ізоляції затишних місць відпочинку

  — Відмінний засіб для створення оптимального мікроклімату, тобто, можливість знизити рівень шуму, зменшити вітряні потоки, підвищити вологість та створити тінь.

  Поради щодо вертикального озеленення

  Найважливішим завданням вертикального озеленення є створення якісного та надійного кріплення, а також створення можливості вільного формування молодих пагонів та рослин у процесі зростання. Такі опори прийнято розділяти на кілька груп:

  — Альтанка. Є спорудою легкої конструкції ажурного виду з озелененням кучерявими рослинами.. Цей вид набув популярності в епоху Бароко., де він використовувався для прикрас парків.

  — Берсо. Це створена склепінчаста алея у вигляді напівкруглих арок з кронами дерев, що змикаються над ними..

  — Альтанка. Легка споруда критого типу, дах якого розташовується на стовпі чи колонах.

  — Трельяж. Використання ажурної стінки або дерев'яної решітки як опори та каркаса для рослин кучерявого типу. Може мати велику різноманітність видів, таких як г-подібні, арочні та інші.

  — Пергола. Будівництво з використанням двох або одного ряду колон, які підтримують горизонтальну конструкцію, типу решітки. Озеленюється ліанами та іншого подібного виду рослинами. Можуть створювати будь-які форми.

  Після створення самої конструкції, необхідно здійснити процес озеленення. Цей етап повністю залежить від виду рослин і полягає в їхньому розташуванні, кріплення та створення оптимальних умов зростання. Для кожного типу рослин ці моменти можуть змінюватись.