Зелена покрівля

  У наш час все більше набуває популярності, такий вид послуг як озеленення дахів. Дані роботи можуть допомогти за відсутності на території достатнього місця для різного виду рослин, покращення привабливості споруди або просто як додаткова корисна ділянка для відпочинку чи розваг.

  Окрім привабливого та красивого вигляду зелені покрівлі мають низку позитивних якостей.. Такий тип дахів сприяє захисту конструкції будівлі від руйнування через вологість та температурні коливання., а також покращує термоізоляцію споруди.

  Створення зеленої покрівлі у Києві

  Наша компанія пропонує послуги зі створення зеленої покрівлі в Києві будь-якого виду та складності. Досвідчена команда професіоналів у своїй справі має всі необхідні знання та найсучасніше обладнання для надання вашому даху незабутньої краси в найстисліші терміни.. Ми завжди готові виконати як роботи разової спрямованості, так і цілий комплекс заходів щодо підтримки та обслуговування цього штучного дива.

  Процес створення зеленої покрівлі – дуже складне завдання, потребує певних знань та досвіду, а також займає масу часу та сил. Тому, вкрай рекомендується звернутися за допомогою до професіоналів. Однак, Якщо ви, все ж, вирішили здійснити такі роботи самостійно, то – нижче подана інформація виявиться для Вас вкрай корисною.

  Вимога для встановлення зеленої покрівлі

  Правильне та якісне встановлення зеленої покрівлі вимагає дотримання певних правил. Не дотримання встановлених правил може спричинити масу негативних наслідків, у тому числі й частковий дозвіл об'єкту.

  Отже, для створення зеленої покрівлі необхідне дотримання таких правил:

  • Створення необхідної стійкості покрівлі до навантажень, тобто, здатність витримати всю масу озеленення дахів. Це правило є найважливішим.
  • Наявність гідроізоляційного шару здатного захистити конструкцію від води та вологи, а також має високу стійкість до навантажень.
  • Наявність правильної дренажної системи для відведення води.
  • Пристрій якісного фільтруючого шару з наступним виведенням у дренаж.
  • Наявність необхідної товщини ґрунтового шару.
  • Створення обмежувальних споруд для запобігання розповзанню ґрунту.
  • Посадка тільки тих рослин, які в процесі зростання не зашкодять усі раніше перелічені шари та саму покрівлю.

  Типи зеленої покрівлі

  Озеленення дахів залежно від обсягу посадкового матеріалу та кількість необхідного догляду прийнято розділяти на два види:

  — Інтенсивне озеленення покрівлі. Відмінний тип для влаштування на покрівлі маленького саду або парку з високими рослинами, від різного виду салатів та кущів до дерев. У такому разі може знадобитися організація ґрунту до одного метра глибини. Як і при обслуговуванні звичайного саду, цьому типу зеленої покрівлі необхідний постійний догляд садівників.

  — Екстенсивне озеленення покрівлі. Цей тип є, зазвичай, дахи закритого типу для посадки рослин, що вимагають наявності мінімального шару посадкового матеріалу. Дана зелена покрівля не потребує постійного догляду.. Для правильної підтримки необхідно проводити процес добрива хоча б раз на рік.

  Створення зеленої покрівлі може бути не тільки на поверхні плоского типу, а й похилого типу. У цьому випадку можна заощадити на потужних дорогих дренажних шарах і водонепроникних покриттях завдяки схилу даху, що рятує від непотрібної вологи.