Зимовий сад

  Наявність квітучого саду на ділянці надає особливого комфорту та затишку всієї території. Однак, ця краса доступна лише в теплі пори року. але, що ж робити власникам, мріючим споглядати це природне диво і в холодну пору? Ідеальним вирішенням цього питання стане вічнозелений куточок живої природи — зимовий сад. Він є своєрідним переходом композиційного злиття навколишньої природи із домашньою обстановкою. але, на відміну від звичайного саду, схильного до впливу навколишнього середовища та зміни температур, зимовий сад завжди зустрічатиме Вас затишком та теплотою.

  Зимовий сад у Києві

  Створення зимового саду – це дуже складна та відповідальна робота. Ми готові Вам у цьому допомогти. Наша компанія пропонує великий комплекс різноманітних послуг із проектування, створення та обслуговування такого дива, як зимовий сад у Києві будь-якого виду та складності. Досвідчений склад команди професіоналів із любов'ю до своєї роботи, допоможе перетворити ділянку вашого будинку на справді незвичайне і магічно перетворене місце для відмінного відпочинку та розслаблення в найхолодніші пори року. Всі роботи проводяться з максимальною якістю та в стислий термін. Ми допоможемо Вам із вибором місця, підготовки приміщення та створення цього зразка мистецтва з використанням різного виду проектів, які задовольнять будь-кого, навіть найвибагливішого власника.

  Створення зимового саду можливе та самостійно, однак, внаслідок складності робіт, витратить сил і часу, вкрай рекомендується звернутися до професіоналів. але, якщо, все ж, Ви вирішили здійснити всі роботи самостійно, що — нижче представлена ​​інформація виявиться для Вас дуже корисною. Ми постаралися зібрати необхідні поради та правила для створення зимового саду найкращої якості та подальшого правильного його обслуговування.

  Етапи створення зимового саду

  Першим етапом будівництва цього дива є вибір приміщення. Це має бути добре освітлене місце достатнього розміру з комфортною температурою для рослин. Дотримання всіх цих нюансів є першорядним завданням.

  Подальшим етапом необхідно обрати проект створення зимового саду. Від вибору останнього і залежить необхідний комплекс робіт. Усі проекти прийнято поділять на такі типи:

  — Буферний зимовий сад. Цей тип саду передбачає використання сезонно-житлового або нежитлового приміщення неопалюваного типу. Це може бути, як окрема споруда, так і засклена веранда. Найчастіше розташовується цей вид на вході в будинок для забезпечення свого роду буфера між зовнішньою природою та житловими приміщеннями. У такому вигляді не зберігається постійний мікроклімат, оскільки є періодичний доступ довкілля. Хоча буферний зимовий сад не можна використовувати як цілорічне житлове приміщення, він відмінно підійде для економії опалення, граючи при цьому, роль термічної зони та передаючи тепло іншим приміщенням будинку.

  — Зимовий сад житлового типу. Цей вид саду є, найчастіше, досить озелененим і добре опалюваним. Температурний режим має бути комфортним як для людини, так і для рослин. Основним призначенням цього виду зимового саду є створення житлового простору, такого як, наприклад, гостьова кімната відпочинку або місце затишку для мешканців. Житловий зимовий сад повинен займати велику площу і мати гарний доступ до сонячного світла..

  — Зимовий сад у вигляді відпочинкової кімнати. Цей вид може використовувати як житлове приміщення цілий рік. Може розташовуватись у будь-якому приміщенні будинку. Найбільш частини цей тип використовують як продовження їдальні, вітальні або як живий кабінет. Даний вид зимового саду дає чудову можливість постійно перебувати у живій та яскравій природі., не розлучаючись з нею навіть у зимовий час.

  — Зимовий сад у вигляді оранжереї. Цей вид зимового саду створюється в нежитловому приміщенні, які при цьому добре опалюється та має спеціальний мікроклімат для відмінного розведення рослин. Цей вид є найбільш густо озелененим. Основним призначенням даного зимового саду є вирощування рослин, не пристосованих до місцевого клімату, головне забезпечення їм належних умов.