Дизайн дачної ділянки

  дизайн дачної ділянки

  Дизайн дачної ділянки з інших рук

  клумби на дачі

  клумби на дачі

  Як довго ви шукали собі місце для відпочинку. І ось, нарешті, після перегляду всіх цих нескінченних ділянок ви зупинили свій вибір на найкращому. Покупка вже відбулася - і тепер ви на правах власника обходьте свої палаци і вирішуєте, що з цього залишиться, а що буде замінено чи додано.

  Саме цей процес благоустрою території і називатиметься дизайном дачної ділянки в Києві.. Безсумнівно, попередній господар приклав свою руку до облаштування тепер уже вашого куточка. Але тепер ви перероблятимете все на свій лад. Насамперед варто визначитися з спорудами: які з них ви плануєте залишити, які перебудувати, які видалити, а які звести з чистого листа. Будівлі – це основна складова дизайну дачної ділянки. Можна навіть сказати, що все інше і буде підлаштовуватися за ці створені руками людини споруди.

  Рослини в дизайні дачної ділянки

  рослини на ділянці

  рослини на ділянці

  Решта ж – рослини та всілякі декорації, так би мовити – справа наживна. Ними ви завжди встигнете зайнятися, коли всі будівельні роботи будуть завершені - і ніщо не завадить процесу зростання вашого саду: трава не буде витоптана, дерева не будуть зламані, а квіти зірвані. Якщо ви раптом захопитеся дизайном, і вирішіть посадити рослини всіх можливих видів, то краще заздалегідь нанести їх на паперовий план. Він допоможе вам зрозуміти, що не всі рослини поєднуються одна з одною ,і не виглядатимуть красиво, якщо тісно «сидітимуть» поряд на одній невеликій клумбі.

  Для того, щоб ваш сад виглядав красиво не тільки влітку, коли все цвіте та пахне, але й восени, радимо підбирати рослини, які мають різний період цвітіння. Одні порадують вас ранньою весною, інші цвітимуть все літо, а треті допоможуть вам зустріти осінь у куточку вашого саду..

  Декоративні елементи в дизайні дачної ділянки

  альтанка на ділянці

  альтанка на ділянці

  Не буде зайвим подбати і про декоративну складову дизайн. Це може бути все, що вашій душі завгодно. Від садових гномів та ліхтарів до цілого штучного озера із золотими рибками. У таких справах слід враховувати розмір території та доречність того чи іншого декоративного елемента.

  Якщо ви вже представили, що хочете побачити на своїй ділянці, але у вас не вистачає певних навичок у цій сфері, ви завжди можете звернутися до фахівців, які допоможуть створити ідеальний дизайн та втілити його в життя. Телефонуйте нам – і ми зробимо дизайн дачної ділянки у найкращому вигляді!