Ексклюзивний європейський ландшафтний дизайн

  Гарний ландшафтний дизайн

  На сьогоднішній день все більшу популярність набирає європейський ландшафтний дизайн.. Класичним представником цього напряму є Версаль, вперше зустрічається в епоху стародавнього Риму і значно покращений геніями різних країн Європи у XVII столітті.

  Цей вид є поєднанням природної краси з математичними розрахунками., що дозволяє підкорити природу, вибудувавши акуратно підстрижені чагарники та рослини суворої форми так, немов фігури на шахівниці. Створення такого дизайну потребує певних знань та досвіду, тому вкрай рекомендуємо звернутися до професіоналів.

  Домогтися відмінного результату завжди готова допомогти досвідчена команда фахівців у галузі створення ландшафтних дизайнів будь-якого виду та складності. Наявність професійних навичок, величезного досвіду та любові до своєї праці допомагають реалізувати всі необхідні задуми у найстисліші терміни. Наші сучасні проекти та рішення допоможуть створити ексклюзивний ландшафтний дизайн з найкращим результатом.

  Елітний ландшафтний дизайн

  З часів XVII – XVIII століть по сьогодні цей елітний ландшафтний дизайн є найпопулярнішим у Європі.. Цей тип широко використовувався для надання надзвичайної краси різних замків., палаців та старовинних монастирів. Однак, це зовсім не означає, що європейський ландшафтний дизайн підходить лише для великих об'єктів.

  Сьогодні можна побачити цей красивий ландшафтний дизайн у великій різноманітності видів на ділянках приватних будинків., офісних будівель, приватних клінік та посольств. звісно, ведь грамотно выполненные правила европейского дизайна позволяют превратить даже самые простые с виду строения в необычайно красивые дворцы или усадьбу, сопоставимыми по красоте с замками Англии, Германии или Франции.

  Особенности европейского дизайна

  Отличительной чертой дизайна в европейском стиле является строгая геометрия форм. Тому, надзвичайно важливо, здійснити правильний підбір усіх необхідних складових.

  Так, першим ділом, рельєф вирівнюється, виправляються різні дефекти місцевості, позволяя достичь эффект чистого полотна. Соединительными элементами между террасами выступают подпорки и лестницы.

  В большинстве случаев все остальные элементы размещаются в зависимости от основной фигуры, которой может выступать как различного вида фонтаны, пруды, декоративные строения или скульптуры.

  Дорожки создаются из гравия или гальки, асфальт тут не уместен. Цветники и клумбы в большинстве случаев имеют строгую форму прямоугольника. Для последующей декорации используются различного вида живые изгороди и арки.

  Дополнить этот ансамбль красок могут мебель или сооружения из дерева и камня с элементами ковки.