Ексклюзивний європейський ландшафтний дизайн

    Гарний ландшафтний дизайн

    На сьогоднішній день все більшу популярність набирає європейський ландшафтний дизайн.. Класичним представником цього напряму є Версаль, вперше зустрічається в епоху стародавнього Риму і значно покращений геніями різних країн Європи у XVII столітті.

    Цей вид є поєднанням природної краси з математичними розрахунками., що дозволяє підкорити природу, вибудувавши акуратно підстрижені чагарники та рослини суворої форми так, немов фігури на шахівниці. Створення такого дизайну потребує певних знань та досвіду, тому вкрай рекомендуємо звернутися до професіоналів.

    Домогтися відмінного результату завжди готова допомогти досвідчена команда фахівців у галузі створення ландшафтних дизайнів будь-якого виду та складності. Наявність професійних навичок, величезного досвіду та любові до своєї праці допомагають реалізувати всі необхідні задуми у найстисліші терміни. Наші сучасні проекти та рішення допоможуть створити ексклюзивний ландшафтний дизайн з найкращим результатом.

    Елітний ландшафтний дизайн

    З часів XVII – XVIII століть по сьогодні цей елітний ландшафтний дизайн є найпопулярнішим у Європі.. Цей тип широко використовувався для надання надзвичайної краси різних замків., палаців та старовинних монастирів. Однак, це зовсім не означає, що європейський ландшафтний дизайн підходить лише для великих об'єктів.

    Сьогодні можна побачити цей красивий ландшафтний дизайн у великій різноманітності видів на ділянках приватних будинків., офісних будівель, приватних клінік та посольств. звісно, адже грамотно виконані правила європейського дизайну дозволяють перетворити навіть найпростіші на вигляд будівлі на надзвичайно красиві палаци або садибу., порівнянними за красою із замками Англії, Німеччини чи Франції.

    Особливості європейського дизайну

    Відмінною рисою дизайну в європейському стилі є строга геометрія форм. Тому, надзвичайно важливо, здійснити правильний підбір усіх необхідних складових.

    Так, першим ділом, рельєф вирівнюється, виправляються різні дефекти місцевості, дозволяючи досягти ефекту чистого полотна. Сполучними елементами між терасами виступають підпірки та сходи.

    Найчастіше решта елементів розміщуються залежно від основний постаті, якою може виступати як різного виду фонтани, ставки, декоративні будови чи скульптури.

    Доріжки створюються із гравію чи гальки, асфальт тут не доречний. Квітники та клумби в більшості випадків мають строгу форму прямокутника. Для подальшої декорації використовуються різного виду живоплоти та арки.

    Доповнити цей ансамбль фарб можуть меблі або споруди з дерева та каменю з елементами кування.