Ландшафтний дизайн маленької ділянки

  Ландшафтний дизайн маленької ділянки

  Часто трапляється ситуація, коли наші бажання виходять за межі можливостей. Намагаючись умістити всі необхідні умови для повноцінного задоволення потреб, ми стикаємося з певними проблемами. Наявність невеликої ділянки часто не дозволяє вмістити будинок, сад та додаткові господарські будівлі.

  Як же вмістити все необхідне так, щоб воно не тільки приносило користь, але й естетична насолода? Як перетворити невелику за розмірами ділянку на куточок природної краси? У цьому може допомогти наша компанія – професіонал у цій галузі.

  Ландшафтний дизайн маленької ділянки

  Досягти бажаного результату завжди готова команда фахівців з ландшафтному дизайну будь-якого виду та складності, навіть на невеликій території. Наявність великих професійних навичок, великого досвіду, а також великої любові до своєї діяльності дозволяють здійснити всі роботи в найкращому вигляді та в найстисліші терміни.

  Процес створення гарної ділянки та забезпечення її всіма необхідними умовами дуже трудомісткий. Ця справа потребує певних знань та досвіду, а також значних витрат часу та сил. Для правильного виконання всіх робіт, а також для запобігання негативним наслідкам вкрай рекомендується звернутися до компанії-професіонала. Наша компанія допоможе реалізувати всі необхідні задуми у найкращому вигляді. Однак, Якщо ви, все ж, наважтеся здійснити всі роботи самостійно, то – нижче подана інформація виявиться для Вас вкрай корисною.

  Ландшафтний дизайн дачі 6-8 соток

  Ландшафтний дизайн ділянки 6 сотокМистецтво оформлення ділянки малої площі полягає в тому., щоб змусити уяву людини збільшити простір навколо неї. Не можна перетворити маленьку ділянку на велику, однак можна спрямувати всі зусилля для створення враження великого простору різними методами.

  Насамперед необхідно опрацювати той матеріал, що фізично обмежуватиме простір – паркан. Непроникний та глухий паркан створить враження замкнутості та перетворити затишний дворик у коробку, особливо якщо використовується ландшафтний дизайн дачі 6 соток. Необхідно цього уникнути. Вирішенням даної проблеми може стати використання сітки-рабиці або ажурної огорожі з додатковою прикрасою квітучими рослинами кучерявої форми..

  Якщо близькість сусідніх ділянок не дозволяє використовувати прозорий паркан, що часто трапляється за таких видів робіт, як ландшафтний дизайн ділянки 6 соток, можна використовувати паркан із жалюзі.

  Такі обмежувачі простору, як стіна сусідського гаража, також можна використовувати як учасника гри з оптичними ефектами. Наприклад, можна доповнити стіну опуклими дзеркалами, що додасть ефект більш місткого простору навколо, чим є насправді.

  Другим способом збільшити ділянку є правильне прокладання садової доріжки. Змусити розігратися уяву може прийом застосування викривлених доріжок. Того, хто йде, здаватиметься, що пролягаючий шлях є довшим, чим насправді.

  У тих ділянках, де ділянка дозволяє охопити далекі предмети, що може бути актуальним при використанні такого дизайну, як ландшафтний дизайн ділянки 8 соток, можна прокласти доріжку між вазонами та чагарниками, змушуючи її петляти між ними. Це створить ефект загадковості та значно збільшить ділянку візуально..

  Відмінним прийомом візуального розширення також може стати використання вертикального озеленення. Використання різних декоративних об'єктів, покритих зеленим листям як обмежувачі або входи в різні зони створять ефект великої глибини ділянки, що дозволити перетворити територію візуально на великий та пишний ліс.